Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valamilyen ételt nem...

Ha valamilyen ételt nem bírna, legkésőbb mennyi idővel az étel elfogyasztása után derülne ki?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Attol függ mi a baja. Allergiás reakció vagy hasmenés akár aznap.

Az én babámnak a krumpli fogta a hasát de úgy csináltam, hogy nagyon lassan haladtam a kóstoltatással egy hét alatt jutottunk vagy 10 kanálig nem okozott gondot de ahogy később mixelve mással növeltem az adagot egyszer csak nem lett kaki.. na és akkor találjam ki melyik volt a baja.. azóta egy hét alatt normális adagig jutok mindenből.

2016. márc. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es, mennyi szerinted a normális adag? 60-70 grammnál (kb fél pici üvegnyi) eddig semmiből nem evett többet a kicsi (3 hétnél járunk), szerinted ennyitől jelentkezne ha gond lenne?
2016. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
inkább a hasfájás meg allegiára gondoltam. az pár óra, nem? igazából az a kérdés hogy lehet-e lyan hogy délelőtt eszik valamit és abból órákkal később van hasfájás. de azt gondolnám, hogy mivel elég gyors az emésztésük azért 1-2 órán belül kiderülne, nem?
2016. márc. 1. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!