Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nátha esetėn milyen...

Nátha esetėn milyen gyakran szívjátok a baba orrát? Meg várjátok mėg teljesen bedugul vagy, ha kis szörcsi van akkor is szívjátok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
6hós Flórám náthásElėg hurutosan is köhög.Az orrszívás gyakoriságában azonban nem vagyok biztos.Kis szörcsögėsnėl-köhögėsnėl is szívjam az orrát vagy várjam meg mėg bedugul teljesen? Tudom hülye kėrdės de,nem tudom mivel teszek jobbat neki.Eddig folyton szívtam.
2016. márc. 4. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Én megszoktam várni,míg làthatóan zavarja.Éjszaka pedig nem szívom.Ha szükséges,akkor tengervizes orrspray-t használok,és hagyom,hogy kifollyon vagy lenyelje.Nem gyötröm éjszaka vele.
2016. márc. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom doki már látta.

Én egyébként, ha picit szörcsög, akkor még várok, de ha már hallom,hogy nagyon "trutyis" a levegővétel, akkor szívok. Nem várom meg,hogy teljesen beduguljon. 5 hónapos fiam szerencsére már kifelé jön belőle, de két napja még egy óra alatt akár kétszer is szívtunk, egész nap.

2016. márc. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kettes vagyok. Azért kell szívni minél többször, mert a visszacsorgó váladék visszafertőzi. Tehát nem kizárólag azért,hogy kapjon levegőt! :)
2016. márc. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Én mindkét fiút minden étkezés és minden elalvás előtt szívtam. A kicsit legutóbb kellett éjszaka is, mert többször ébredt arra, hogy majd' megfullad a sűrű takonytól.

Én is úgy csinálom, hogy tengervizes orrsprayt fújok be, utána szívom, és utána jöhet az orrcsepp.

A túl gyakori szívás is növeli a váladék mennyiségét.

2016. márc. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szívtam mikor szükségesnek láttam. Amúgy elég gyakran. És nem tudom,emiatt vagy csak rásegített,de elég gyorsan gyógyult. Éjjel nem bántottam. De étkezések elött,reggel este szívtam. Plusz orrspray és orr csepp,c.vitamin. köhögésre calcium sandoz 1/4. Kb 100ml vízben oldva. Hurutosságra sinupret csecsemőknek napi 3*10csepp,ettől 2 nap alatt kutya baja nem volt. Persze orvosi tanácsra. Gondolom azt már megjártátok .

Amúgy én mikor beteg még adok neki napi 5ml immunotrofinát.

2016. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!