Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szakadó esőben fedett teraszra...

Szakadó esőben fedett teraszra kitennéd aludni a babád, ha már sétálni nem tudtok menni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, kitettem őket.
2016. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen a fiamat is kitettem 15 hópos koráig most már inkább bent alszik (így én is nyugodtan alszom vele.
2016. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
persze. sokszor voltunk így.
2016. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem csaphat be sehogy? Ha fordul a szél, akkor sem?

Ha becsaphat, nem tenném ki, mivel esővédővel nem ér semmit a "levegőztetés".

Szélcsendben, csendes esőben, nem túl hidegben tenném ki. De ahogy ismerem magam, akkor is mellé telepednék és olvasgatnék addig.

2016. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem csap be az eso, nincs marha nagy szel, akkor igen. De en huztam mindig a babakocsira szunyoghalot! :)
2016. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Engem hóviharban, ónos esőben is kiraktak. :) Jól bebugyoláltak ezer rétegbe, édesen szunyáltam a sok gönc között a mínuszokban. Volt, hogy a szomszéd szólt át a szüleimnek, hogy kint felejtették a babakocsit, mire mondták, hogy dehogyis, benne alszik a gyerek. :)
2016. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
na mi van itt jártak a para mamák, akik 0 fok alatt, 25 fok felett, és 0,5 mm csapadéknál már nem viszik ki a gyereket?
2016. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
És igen, megjött az az anyuka. aki lefikázza a többi anyukát a saját besavanyodott élete miatt :) taps-taps
2016. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Igen én is kivittem, a mi teraszunk teljesen zárt, soha nem csapott be semmi :)

Télen is oda tettem ki, illetve pár hetesen ha nagy szél volt, októberi baba :)

2016. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még kemény mínuszokban is kint aludtak.
2016. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!