Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be lehet vinni egy 5-6 hónapos...

Be lehet vinni egy 5-6 hónapos kisbabát a szállodai medencébe?

Figyelt kérdés

A higiénia miatt kérdezem. Külföldre utazunk, és van a szállodában egy nagyon szép medence. Tudomásom szerint a babúszásos medence is szokott lenni szállodákban (pl. Aquincum).

Mit gondoltok erről? El lehet kapni valamit? Vagy cask túlparázom?


2016. márc. 4. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Én lehet, h nem vinném.

babaúszás előtt elvileg midnig van kötelező vízcsere.


Egy ekkora gyereket hamarabb vinnék természetes vízbe, mint medencébe.

2016. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, vittem is természetes vízbe úgy 7-8 hónaposan... vittem volna korábban is, de akkor még nem volt nyár.
2016. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Bevinném. Tisztìtjàk a medence vizet,mìg a természetes vizeket nem. Kisfiam medencében sosem szedett össze semmit(a làbàztatót kell hanyagolni) de a Balatonban az első alkalommal hànyós-hasmenős vìrus lett a jutalom.
2016. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem vinném. A babaúszás előtt elméletileg fertőtlenítik. Egy éves kor alatt, én strandra sem vittem. Viszont természetes vízbe igen. Az a fertőzések szempontjából sokkal biztonságosabb.
2016. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Balaton tényleg gyerekbiztosan tiszta?

Valóban a legtisztább hazai fürdővizünk! De arra azért fel kell figyelnünk, ha valahol nagyon zöld és habos a víz, különösen a gyerekek által kedvelt sekély részeken. Ott veszélyes lehet a fürdés. Kiütést, gyomor- és bélrendszeri problémákat, súlyos esetben akár idegrendszeri károsodást is okozhat, bár ez utóbbira szerencsére hazánkban még nem volt példa.

2016. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hó után már vinném. Vagy szokott lenni babamedence, pici vízzel. Vagy gyerekmedence, amibe a felnőttek csak térdig mehetnek be. Azokba simán "belelógatnàm". Mi járunk babaúszni, az is ilyen csúszdásba van, végülis ott is beletesszük.
2016. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!