Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám mitől rándul...

3 hónapos babám mitől rándul össze alvás közben?

Figyelt kérdés
Mostanában főleg nappal hirtelen összerándul,mintha hirtelen zaj lenne,és megijedne. Nem ébred fel,alszik tovább,de kb.5x biztos csinálja,holott full csend van körülötte. Az emésztése miatt van,vagy a foga\ínye miatt,vagy mitől?
2016. márc. 4. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Velem ez minden alkalommal előfordul, és már nem vagyok baba. :)))

Ilyenkor szoktam azt álmodni, hogy zuhanok, leesek valahonnan. Nem tudom, hogy a babák álmodnak e, de nem hiszem, hogy ez bármilyen testi problémára utalna.

2016. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy mi okozza, de a lányom is csinálta 3 hónaposan. Nem moro-reflex volt, azt ismerem. Eléggé aggasztónak tartottam, de mire orvoshoz kerültünk volna vele elmúlt. Ilyenkor még éretlen az idegrendszerük. Lehet, hogy ez okozta.
2016. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hétfőn rákérdezek a védőnőnél,de éjszaka nem csinálja,nem hiszem,hogy komolyabb baj lenne,de első baba és mindent túlaggódok... :)
2016. márc. 5. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!