Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 honaposom meg mindig...

22 honaposom meg mindig rengetegszer felebred ejszaka, mi lenne a megoldas?

Figyelt kérdés
Hol a cumi miatt hol viz miatt hol csak annyira hogy megnezze ott vagyok e (egyelore nem tudom kulon szobaba tenni) eddig kb 3x aludta at az ejszakat altalaban 2-3szor ebred de van hogy 8-10x is. Szerencsere csak par percekre kel fel de ez akkor se normalis is foleg hogy utob a kisteso jo lenne mar leszoktatni vhogy.
2016. márc. 4. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
"Akkor sem normális" Hát hogy normális-e... ez ilyen, ne haragudj rá, ne legyél kiborúlva. Én is felébredek legalább egyszer felnőttként, mert pisilnom kell. Ha megszületik a kistesó, akkor meg azért nem fog senki aludni, mert az ordít éjszaka.
2016. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 21hónapos és még soha nem aludt végig egy éjszakàt sem.Ha jobb éjszakánk van akkor is kb.ötször kel fel.A rosszabbról meg ne is beszéljünk.Már mindent kipróbáltam nála de semmi nem vált be.Már belenyugodtam .hogy ilyen.Abban reménykedem ,hogy mire három éves lesz és megyek vissza dolgozni változni fog a helyzet .

mert én folyamatosan fáradt vagyok.

2016. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

17 hos fiam is ezt csinalja. Fogzas miatt van. Mar az utolso 4 fogat varjuk.

Meg soha nem aludta at az ejjelt. Tegnap pl 10-egymillio kozott keltunk :D

soha nem hagytam sirni sem. Kitartas!


Akiknel ugyanez volt 2ev korul kezdtek el ataludni az ejjelt. Ebben bizakodom En is. Addigra meglesz a 20 fogacska :)

2016. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En is hol fogzasra fogtam hol csak arra hogy lehet kicsit megfazott nyugosebb de be kell latnom hogy ez mar nem errol szol. A nagylanyommal nem volt ilyen gond kb 8 honapos koratol ataludta nagyjabol az ejszakakat es az volt ritka ha fel kellett kelni hozza. Remelem szepen lassan eljon ez az ido nala is mert nem lenne egyszeru 2-3 orankent szoptatni mellette meg 2-3 orankent nyugtatgatni :)

Dehogy haragszom ra, csak kimerito.

2016. márc. 4. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!