Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Miből lehet...

Fiús anyukák! Miből lehet észrevenni, ha a kisfiatok pelenkázás vagy szellőztetés közben pisilni készül?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Csak abból ha emelkedik a fütyi, és akkor gyorsan kell reagálni.
2016. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Egyébként ez még mindig jobb: a kislányunknál sose tudtuk, mikor pisil le, és ő is reagált a "levegőre" és ő is messzire "eltalált".
2016. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen.. mivel nem azt nézem állandóan nem egyszer úgy tűnt fel, hogy valami furcsát érzek.

És ha feláll akkor pillanat alatt pisil is még ha észre is vettem mindegy volt már max félreálltam.

2016. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizony, feláll a cerka, és akkor jön a pisi megállíthatatlanul.


Pelenkázás közben mindig tettem rá egy tetrát. így is pisilt, de legalább nem a fél szobát sugárban :D

2016. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyermekem szinte soha nem pisilt be, csak kétszer 2 eves korig, mindkettő akkor jött, amikor "megcsapta"a hirtelen hőmérsékletcsökkenés, egyik,amikor fürdes utan ahogy kiveszem a vizből, vagy amikor leveszem róla a törölközőt hogy àttöröljem. Ez a hirtelen jött "hideg" ingerli pisilésre, szóval előre valószínűsìthető, de ahogy írtam gyermekemnél nem jellemző mibdenesetre amikor kibugyolàlom teszek oda tetrapelust
2016. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!