Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor adtok gyogyszert a...

Ti mikor adtok gyogyszert a babátoknak? Honnan lehet tudni ha meg van hülve?

Figyelt kérdés
Ha néha prüszköl az lehet a portól is. Ha néha köhög az lehet attol hogy félre nyelte a nyálát nem ? Honnan lehet megkülönböztetni a hüléstől? Ő ugye nem tudja elmondani ha fáj a torka. Megnézni se tudom mert nem engedi. Első babás anyukaként nem tudom ezt , szerencsére még nem volt beteg. Tapasztaltabb anyukáknak lehet ez buta kérdés :p
2016. márc. 5. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyűgös, sír, nem lehet megnyugtatni, lázas, sűrű az orrváladék és zöld, ugató vagy hurutos hosszan tartó köhögés. A köhécseléstől könnyű megkülönböztetni. Gyógyszert akkor kap, ha lázas.
2016. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha az erős köhögés meglenne meg a zöld váladék , viszont láza nem lenne , akkot nem adnál gyógyszert neki?
2016. márc. 5. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. De orvoshoz elvinném, hallgassa meg. Gyógyszert csak orvosi utasításra adok mindkettőnek. (Kivéve a lázcsillapítás)
2016. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2016. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 hónapos a babám. Idáig nem volt még meghülve pedig én már van 4x , most is megvagyok. És ilyenkor gondolkodom el hogy honnan jövök rá hogy ő elkapta -e . Ugye ő nem tudja meg mondani hogy szúr a torka vagy ilyesmi. De a válaszaitokból akkor tudom mostmár hogy ha sárgás-zöldes a váladék és ha nagyon gyakran köhög és az szakadozik és ilyenkor irány a doki ugye?
2016. márc. 5. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod tudni különböztetni hidd el, hogy mikor van baj és mikor kell menni az orvoshoz. Kisfiam is sokat köhög a nyála miatt, meg a hiszti miatti sírásoktól folyik az orra, prüszkölni is szokott. De most hogy ő is beteg lett tudtam hogy ez más, az orrát is rendszeresen szívni kellett és sűrűbb volt a váladék mint egyébként és a köhögés is gyakoribb lett, hurutos. Pedig láza neki sem volt. Én inkább elviszem ilyenkor az orvoshoz, nézzen rá, az a biztos, azért van. Ha gyanakszol hogy valami nem oké, inkább nézze meg.
2016. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!