Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Magyar Gyermekmentő Alapítvá...

A Magyar Gyermekmentő Alapítvány tart még csecsemő-elsősegély tanfolyamokat?

Figyelt kérdés
Egy hete jelentkeztem egy tanfolyamra, azóta még egyszer írtam nekik, de még nem válaszoltak.

2016. márc. 9. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen tartanak. Nyaron jelentkeztem es 2 hetig nem valaszoltak. Mivel 2 nappal kesobb lett volna az oktatas nem vartam tovabb es felhivtam az alapitvanyt h akkor most mivan. Azt mobdtak egyetlen egy szemely valaszol az osszes jelentkezesre,aki raadasul onkentes es baro ira sok meloja van. Ezert elofordulhat kesedelmes valasz. De ha 2 nappal az oktatas elott nem kaptam visszajelzest akkor tuti elfogytqk a helyek,ezt mondtak. Arra vegkepp nincs kapacitasuk h annak is valaszoljanak aki nem fer be. Az kap mailt aki befer. En lemaradtam arrol az alkalomrol,de jelentkeztem a kovetkezore es arra mar 1 napon belul valasztak h mehetek:) szoval ha regota varod a valaszt,jelentkezz inkabb akovetkezore.

Egyebkent a helyszinen semmifele regisztracio nincs,nyugodtanodamehetsz visszaigazolo email nelkul is sztem. Csak azert kell regizni mert kb 60 szek van a teremben,ha sokkal tobben lennenek,sokaknak allni kene.ha idoben mesz,jut ulohely:)

2016. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*ja es en a Bethesda korhazban voltam oktatason. Egyebkent baromi erdekes es hasznos volt,csak ajanlani tudom!!
2016. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!