Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hete késik a mensim!?

1 hete késik a mensim!?

Figyelt kérdés
Ez lehet terhességi tünet? Amikor eszek utána begörcsöl a hasam! A mellem egyáltalán nem fáj! A derekam leszakad ugy fáj! Soha nem fájt igy! Hànyingernek nem neveznèm ami van inkább ilyen sima inger jönne fel valami de mégsem jön. Napközben néha megszèdülök.a hasam oldalt szurkãl. Esetleg volt már ilyen valakinek és terhes volt? Nem voltam meg terhes úgyhogy nem tudom! Mennyi idő után van tünet? Mennyit várjak még hogy megjöjjön?

2016. márc. 10. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj egy tesztet.

De ez lehet másnak a tünete is, nem csak terhességé.

Valami fertőzés, felfázás, vírus.

Több oka is lehet még, h nem jön meg: ciszta, hormonprobléma, stressz, májbetegség, vagy "csak úgy" késik.

2016. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha nem volt semmi gond.. ingerült is vagyok. Késett néha de egy két napot! Ma már ez a 8-adik nap hogy késik! Ha vennék tesztet kimutatná már ha esetleg terhes vagyok? Köszönöm a választ
2016. márc. 10. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már bármely napszakban kimutatja. Majd írj, hogy mi az eredmény!
2016. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben.. holnap akkor megcsinálom a tesztet.
2016. márc. 10. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!