Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 7 hetes és az utobb...

Kislányom 7 hetes és az utobb 2-3 hetbe "megszokott sírása" van! Mitől?

Figyelt kérdés
Kb 3 naponta este furdés után rá jön ilyen síró görcs,de úgy hogy nem vesz már levegőt vörösödik,lilul a feje,folyik a könnye,kb egy óráig tart... A sziveem szakad meg érte és nem tudok rajta segíteni... Mitől lehet? A lábait nem húzza fel,inkább "meg mered" Kailni nem tud kb 4 hete,csak akkor ha lazmerőzöm... Védőnő szerint nem baj mert anyatejes.... Egyébként csak anyatejet kap meg kamilla teát néhány kortyot... A védőnő szerint ettől majd kakil... Hát nem! Amúgy egész jó baba nap közbe... Nem tudom mitől van ez a 3-4 naponta esti ordítás de nem is zavarna ha mem úgy sírna,h már levegőt se vesz!! Mi lehet ez? Mi vaja lehet?
2016. márc. 10. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Én azért megnézetném orvossal, ha már 4 hete csak külső segítséggel van széklete. Akármennyire is "bölcsnek" tűnik a védőnő attól még nem orvos!


Amúgy lehet az is a baja, hogy hőmérőzöd.

2016. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen a fáradtságtól volt. Ő eleve hasfájós volt és annak tudtam be ezeket a sírásokat majd idővel kiderült, hogy ez más, ilyenkor egy viszonylag hosszabb fentlét előzte meg a síró rohamokat, 1,5-2 óra volt egy szintén pár naponta. (Az más kérdés, hogy hasfájás tartotta ébren hosszabb ideig szegényt de nem azért borult ki.)
2016. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt a gyerekorvos meg a vedono eggyutt dolgoznak! Szoval orvos is latja a gyereket amikor viszem.... Es nem mindabak semmita a kaira de aprilis 4en viszem has koponya csipo uhra szure jellleggel ott megnezik a pockojat... Hatha lesz vmi megoldas a kakira... Ma seta elott nem aludt a kislanyom! Napkozbe am is nagyon keveset alszik... Es elkezdett mgint ugy sirni olyan durvan ahogy szokott de gyorsan feloltoztettem es elindultunk setalni egybol becsukta a szemet es aludt... De a faradsagtol ugy uvoltene?
2016. márc. 11. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a fáradt sírás az óriási ordítás. Főleg hogy írod, hogy keveset alszik gondolom a pocakja miatt mint az enyém. Vagy csak olyan baba akinek nehezen megy az ellazulás, hogyan altatod? Egyébként a hajszárító hangja miatt egy párszor előfordult, hogy azonnal csend lett és bealudt, a hasát melegítettem de utólag valószínű, hogy a hangja nyugtatta meg.
2016. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!