Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hetek óta extra fogzási...

Hetek óta extra fogzási szenvedés van, de sehol semmi. Előtte is volt szenvedés, de egyre fokozódik. Van olyan hogy ennyire rossz neki és közel sincs az áttörés?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat, akinél nyáladzás szájtúrás stb elkezdődött 3 hónaposan, de fog csak 8 hónapos korára lett belőle. Szóval lehet.
2016. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Már rég elvetettem volna a fogzást ennyi idő alatt de állandóan az ínyét masszírozza így azért nehéz másra gondolni.
2016. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nàlunk is már 3 hónapos koràban kezdődött minden fogzàsi tünet, fogacska még is csak most bújt elő 6 hónapos koràban. Kitartàs
2016. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na, hát de ő már 8 hónapos. akkor jöjjön!... (nálunk is hónapok óta van ez. de az utóbbi napokban annyira szar neki hogy néha megáll mászásból és a földbe dörgöli az ínyét...)
2016. márc. 12. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam kb 3 hetes kora óta nyáladzik, meg a többi fogzási tünet. Most 11 hónapos, kb 2 hete jött ki a két felső első foga egyszerre, fájdalom nélkül. Úgy vettem észre, hogy koccant a kanál.
2016. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!