Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétfőn leesett az agyról,...

Hétfőn leesett az agyról, doki látta, nem talált semmi bajt.2. napja kissé aluszékony. Vigyem megint orvoshoz?

Figyelt kérdés
A leeses utan 3 napig nem volt semmi kulonos, tegnap ota viszont többet alszik mint szokott. Nem nagyon tudom túltenni magam azon hogy leesett az agyról lehet nem fugg ossze de mi van ha megis. 8 honapos, jon felul a foga is talan azert aluszekonyabb? Apat mar kikeszitem hogy biztos baja van... Valaki adhatna tanácsot, köszönöm!!!
2016. márc. 12. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ha bizonytalankodnék inkább elvinném!

Nézzék meg, az a biztos...

Sajnálom:-( az enyém is 8hósan esett le..

2016. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám kisebb volt mikor leesett az ágyról, de én rögtön mentőt hívtam, bár semmi tünete nem volt neki sem. Kórházban megröntgenezték és linearis koponyatörése lett. Nem volt semmi baja később sem, de jobb hogy megnézték.
2016. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!