Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napirend es siras temaban....

Napirend es siras temaban. Hogy nez ki.2 honapos babatok napja? Mi az ami nagyjabol fix es mi az amit meg alakititok? Mennyi siras normalis egy nap?

Figyelt kérdés
Mennyit sir egy nap? Sajnos nem tudom mi a normalis, de az en babam mostanaban ugy erzem sokat sir, szinte mindig ha fent van, kiveve szopi utan. Ha nem sir, akkor is nyugos, nem tudom mi lehet a baj. Este, 6-9 kozott szinte mindennap nagyon nyugis. Nem hasfajos, nem is volt az.
2016. márc. 12. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami fix az az esti fürdés 6kor, utána vacsi és alazik éjfélig.

Onnantól kb 3 óránként eszik, éjszaka alszik, nappal viszont max 20-30 perceket alszik, azt is sokszor kézben.

De nem sírós szerencsére, szinte csak annyit sír mikor jelzi hogy éhes.

2016. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A közelségedet szeretné biztos! most született nem rég neki még minden új és idegen csak te vagy neki a biztonság! Tedd többször cicire hogy érezzen és légy vele mellette !! Én mindig simogattam fogtam a kezét és vele voltam mindig most 7 honapos és imádom és ő is engem és érzem azt hogy én vagyok neki a biztonság!
2016. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Nálunk 7 kor van fürcsi utánna hami és 20:30-kor mundig alvás ezt még tartjuk szépen! napközben nem volt napirend mert ugény szerint szopizott! kifog alakulni 3-4 honapos korra és azt tartsad
2016. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindent megteszek ilyenkor is, kezben van stb, szoval a kozelsegem megvan...megis egy orat minimum sir este es 3-4 ora van ami nagyon nyugi. Van hogy delelott is, de inkabb este.
2016. márc. 12. 21:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Lesben allok h mit tehetnek, este mar szinte masfel ket orankent eszik, csorgozunk, enekelek, kezben van stb
2016. márc. 12. 21:40
 6/11 anonim ***** válasza:

nálunk 21-től éjfélig úgy sírt h nem lehetett megvigasztalni! elfáradt és elsludt!

ezt 3 honapos koráig csinàlta! îgy dolgozza fel az eseményeket! az enyém 7 honapos és éjjel 2 óránként kel fel cicizni. ne aggódj ez is csak egy állapot és lesznek még dolgok amire nem tudjuk a választ! tegyél meg mindent és ennyit tudsz csinálni hallgass az ösztöneidre!

2016. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a nagy 22 hónapos, ő csak akkor sírt, ha valami baja volt, például éhes volt, fájt a hasa, később amikor jöttek a fogai, illetve ha rosszat álmodott. A kicsi másfél hetes, ő még csak akkor sír, ha éhes vagy ha fáj a hasa.
2016. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyit alszik?
2016. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Két hónaposan úgy nézett ki a napunk, hogy reggel valamikor felkeltünk és onnantól evés-játék-alvás, ez váltakozott estig (két evés közt legalább 2-2,5 óra telt el). Olyan 7 körül (ahogy a szopi kijött) fürdés és utána alvás. Akkoriban már általában 4-5-ig aludt egyhuzamban. Sírni nem sokat sírt. Inkább csak, ha megijedt pl. egy hapcitól.Ha a Tiéd enyit sír, azért a hasfájósságon elgondolkodnék.
2016. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan elgondolkodtam a hasfajason de semmi jel nem utal erre
2016. márc. 13. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!