Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért milyen a 10hónapos...

Miért milyen a 10hónapos fiam? Nektek milyen volt a babátok 10hónaposan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első baba szóval nincs tapasztalatom,anyukám szerint ő ilyen de nekem furcsa amit csinál.

-Ha valaki puszit kér tőle: megüti,megcsipja,megharapja,hajat tép

-ha hozzá szólunk és neki nem tetszik valami ideges lesz felhúzza az orrát mormogó hangot ad ki és már verekedik.

-hugom eljött hozzánk itatni akarta c.üvegből fiam kivette a kezéből és ismét csak verekedni kezdett

Szerintetek ez normális?annyira rossz hogy ha megyünk barátoknál,rokonoknál látogatóba és ők cssk kedvesen hozzá szólnak ő meg egyből verekedni kezd,hajat tépni

Ez normális?vagy csak én vagyok aggódó?



2016. márc. 13. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire normális, az én fiam 26 hónapos, de soha nem csinált ilyet. Illetve másfél évesen volt egy olyan pár napos korszaka, hogy ütögetett embereket és harapott, de nagyon gyorsan leszoktattuk róla.
2016. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szokása hogy rászokik valamire utána elhagyja,lehet most is ez van?
2016. márc. 13. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
az én lányom sem csinált ilyet, sőt ez a korszak amit írsz, pont az, amikor a babákat még kenyérre lehet kenni (a hasfájás után de még a dackorszak előtt). De nincs két egyforma baba, nem hinném hogy bármi rendellenes lenne, inkább örökletes temperamentumról lehet szó, akaratos makacs van e a felmenők között? :)
2016. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát anyum szerint bátyám volt ilyen,kis édes baba amúgy,puszilgat,ölelget csak a huncutsága sok :D
2016. márc. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!