Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lesz majd egy kisbabával?

Milyen lesz majd egy kisbabával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztusban megszületik a kishugom, már van egy öcsém de ő csak 2 évvel fiatalabb mint én. Nagyon várom már a hugit, imádom a babákat, kisgyerekeket és ovónéni szeretnék majd lenni :) De azért félek hogy majd milyen lesz egy pici babával? Tesóm is és én is csak hétvégén jàrunk haza mert kollégisták vagyunk. Sokat fogok segíteni anyukámnak, de egy kicsit félek hogy nem tudok majd abba a 2 napba sem rendessen aludni amit itthon szoktam tölteni.

Szóval ha van itt valaki akinek van pici tesója, akkor tőle kérdezném, hogy nagyon megváltozott az életetek a babával???

Lehet hogy ez most fura kérdés volt :D

17/L


2016. márc. 13. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egy szobában lesztek, akkor könnyen lehet hogy te se fogsz aludni.

Ha nem és a szüleid hamar reagálnak a sírásra és nem papírvastagságúak a falak, akkor nem fog zavarni

Minden baba más. Van olyan is, amelyik egyből átalussza az éjszakát.

2016. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Használj füldugót nyugodtan, ha nem tudsz rendesen aludni.

De lehet nem lesz rá szükség. Sok baba nyöszörög először nem kapásból ordít (azért van ilyen baba is) és az anyukák gyakran felkelnek már arra is időben.

De ha elég mélyen alszol és pont mély alvásodban éhezik meg a baba akkor se biztos, hogy felkelsz rá.

Szóval ettől ne parázz előre.

2016. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!