Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ruhát adjak rá itthon?

Mennyi ruhát adjak rá itthon?

Figyelt kérdés
Kisbabám most kezd kuszni,bejarja a lakast. A szobakban szonyeg van,a tobbi helysegben viszont parketta v kő. Nem tudom mibe oltoztessem, mivel alapvetoen jo ido van a lakasban,es a szonyegen eleg ra 1 reteg. De a parketta esfoleg a ko eleg hideg,felek ha odamaszik,felfazhat. Hogy oltoztessem akkor?? Ti hogy csinaljatok?
2016. márc. 13. 21:05
 1/1 Betu ***** válasza:
Nàlunk mindenhol kő vagy laminàlt padló van. Igazàból a szobàban van egy kis szőnyeg azon szokott ücsörögve jàtszani. A többi helyre simàn kikúszott bàr már most màszik, így egy fokkal jobb a helyzet. Én ezt úgy küszöböltem ki hogy nem hagytam sokàig a hideg felületen. Igaz én is féltem hogy megfàzik, de szerencsére nem történt meg. Mindennap àtmegyünk a nagyszülőkhöz nâluk a szobàkban szőnyeg van, és napközben sokat jàtszunk ott. Ja pàr lépésre laknak tőlünk.😊
2016. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!