Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb, legválaszték...

Melyik a legjobb, legválasztékosabb, kedvező árú online babaáruház?

Figyelt kérdés
Ahol sok minden van és olcsó honnan szoktatok rendelni?

2016. márc. 14. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a Babaszafarit, Elefánit szeretem, és a Mária Bababoltot. Kiszállításról nem tudok, de szoktam rendelni tőlük, boltban maradó dolgokat, személyes átvétellel. Korrektek, gyorsak, kedvező áruk van.


Igazából azért szeretek neten rendelni tőlük, mert az üzleteik a közelünkben nagyon picik, kellemetlenek, viszont a termékeik jók.:)

2016. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.A Baaszafariból rendeltem a kiságyat,a babakádat,a babyőrt,az etetőszéket.Plusz a sógornőmék gyerekeinek játékokat.Nagyon jó véleményem van róluk.Minden termék amit rendeltem hamar megérkezett,pontosan az volt amit vettem,sőt az etetőszék teljesen ugyanaz mint a húgom kislányáé és 10.000-el olcsóbb volt.Pedig fullextrás.
2016. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!