Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért erölködik a babám...

Miért erölködik a babám kakilás közben? Amugy nem hasfájos csak anyatejes, semmi mást nem kap. Minden nap van 1-3kakis pelus, elég híg a kakija. Gondoltam hogy csak játszik, vagy ingerli?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz az erőlködés alatt? Amikor nagyon pici volt a babám pirosodott a feje de egyébként híg volt a kakija és nem sírt közben. Ha kemény a kaki és sír is közben akkor az már rossz neki. Ha ezek nincsenek meg akkor természetes.
2016. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hígat kakál és nem sír hanem úgy erölködik hogy közben nyom és a szájával ad ki hangot , nemtudom ennél jobban elmagyarázni. Úgy csinál mint egy felnött mikor erölködik , de őt ez nem zavarja , inkább engem :/
2016. márc. 15. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja ezt még most is csinálja egészen újszülöttkortól, most fél éves. Mi nem aggódtunk rajta a férjem még nevette is, hogy úgy kakil, mint a felnőttek.

Az enyém tápszeres és hasfájás miatt egy próbált tápszer miatt sajnos kemeny lett a széklete. Az erőlködés volt, sírt, rugdosott közben, pirosodott a feje (ez azért csak az első hetekben volt jellemző utána már nem).

Szóval csak azt akartam ezzel írni, hogy ő is ezt csinálja, amit a te babád de amikor tényleg erőlködött az nem ilyen volt.

2016. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond ezzel.
2016. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!