Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fognak még ezek a...

Meddig fognak még ezek a gondolatok bántani?

Figyelt kérdés
Annyi mindent máskép csináltam volna. Csak akkor még semmit nem tudtam. 21 óra vajudás után elvitték a lányomat ( nem engem látott először , nem az én illatomat, bőrömet érezte) . Aztán 2 óra mulva odahozták és lerakták mellém szopizni. Annyira kivoltam fáradva hogy nem mertem megmozdítani hogy nehogy elejtsem, pedig arra a pillanatra vártam már 9hónapja s mégis olyan gyáva voltam . Aztán mikor hazajöttünk , felcserélte a nappalt az éjszakával. Éjjel nem aludtunk semmit igy egy idő után nem volt egy csepp türelmem se , ,nappal ő aludt ,igy nemtudtam őt úgy babuzsgazni ahogy elképzeltem. De miota helyre állt ez azota minden jobb . Csak azon gondolkozok hogy ez biztos kifog hatni késöbb a kapcsulatunkra hisz az első pillanatok a legfontosabbak egy babának , mikor kell ismerkedjenek a világgal , és nem én voltam az aki annyira támogatta
2016. márc. 16. 04:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt... ott voltál neki amikor szüksége volt rád, szoptattad, tisztába tetted. .. most, hogy minden helyre allt, jobban is igényli majd a tarsasagod, jobban tud figyelni rád. Ne hibáztasd magad, semmit nem vetettel
2016. márc. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
36 hetesen indult meg a szülésem, amikor elfolyt a magzatvíz. 16 óra vajúdás után született meg. Rajta volt a nyakán a köldökzsinór, nem vághatta el a férjem, pedig szerettük volna. Mivel látszódtak rajta a koraszülöttség jelei, azonnal elvitték. 6-7 óra múlva láthattam elsőnek, mert inkubátorban kellett melengetni. Másnap már velem lehetett, de harmadnapra besárgult, így gyakorlatilag az egész kórházi benntartózkodásunk alatt tőlem távol volt. Nem szoptathattam, tejet kellett fejnem neki, már amennyi volt. Itthon hamar kijött rajtam a depresszió,főleg azért,mert hat hetesen kiderül, baj van a veséjével. Kórházba kerültünk, ahol el is apadt a tejem. De közben meg ott kellett hagynom őt a kórházban, mert elkaptam egy csúnya vírust és hazazavartak. Nagymama ment be hozzá. Aztán kiderült, hogy a szívével is gondok vannak. A depresszióból pedig csak nagyon nehezen tudtam kilábalni. Ennek ellenére természetesen mindig nagyon szerettem és ezt valószínűleg ő is érezte. Most már elmúlt két éves és nagyon ragaszkodik hozzám, ugyanakkor bátor, kezdeményező és felfedező jellem is. Szerintem semmi hátrány nem érte.
2016. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én azt gondolom, az első pillanatok az anyának a fontosabbak, nem annyira a babának.
2016. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj, csak annyi tortent, hogy te is rajottel (mint mindenki mas), hogy senki sem lehet tokeletes anya.


En is ugy terveztem, hogy rogton a hasamra teszik, es onnantol velem lesz, es szoptatom, es soha nem kap tapszert.

Ehhez kepest csaszar lett, orakig nem lattam, aztan nem indult be a tejem, tapszeres lett.


De szeretem, es o erzi. Ettol erzem magam jo anyanak.

Te is az vagy!!! :)

2016. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!