Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babám ma nagyon sokat...

3,5 hós babám ma nagyon sokat alszik nappal, voltatok így?

Figyelt kérdés
Nappal nagyon keveseket alszik, minden ébrenlét után(1,5-2 óra után), 20-30 perceket alszik de régóta,mondhatnám, hogy rutin volt, este meg 8tól hajnal 4-5ig alszik, aztán kezdődik elölről a nap. De ma nem tudom mi van, olyan furcsa most ez nekem. Aludt 1 órát, aztán felkelt és etetés közben elaludt, és alszik kb. 2,5 órája. Voltatok még így? Most arra gondolok, hogy a mai naptól akkor számítsak arra, hogy felbomlik a régi rutinszerű dolog? Kiváncsi vagyok, hogy éjszaka lesz-e akkor alvás :)
2016. márc. 18. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából egyik napról a másikra változhatnak a dolgok. De ha nagyon furcsának találod, ellenőrizd, hogy nincs e hőemelkedése, láza.
2016. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt néztem, igaz nem mérővel, csak a kezemmel, de nem észleltem, hogy lázas lenne.
2016. márc. 18. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Az csalóka is lehet, mert nem mindegyik baba teste tüzel, ha lázas. A feje tetején, és a nyak hátsó részén a leghamarabb észrevehető. De ha gyanakszol inkább mérd meg.
2016. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az lesz belőle..Nekem ez nagyon furcsa, mert tényleg kb 1,5 hónapja, hogy 30 perceket alszik egyszere, és éjszaka viszont nagyon jól. Szóval, akkor nem szoktak ilyen hirtelen és nagy változások történni a baba alvásoknál?? Mert sokat olvasni, hogy hamar változik a dolog. Na mindegy hát mindenképp megmérem a lázát. Az előbb felébredt és beszélgettem hozzá és mosolygott és azzal a szemét csukta le és alszik tovább :-O
2016. márc. 18. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt már egy pár ilyen. 3,5 hónaposan 2 napig egymás után csak aludt. Lázat szoktam mérni de sose volt még neki. Az alvós napoknál én is meg szoktam lepődni azért.

Ja az éjszakai alvást nálunk ilyen még nem befolyásolta. Az inkább, ha nem tud annyit aludni, amennyire szüksége van, 5-10 ébredés (amúgy egyszer se kel fel) ha valahogy kimarad egy alvás.

2016. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!