Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti felkeltitek a békésen alvó...

Ti felkeltitek a békésen alvó babátokat, ha bekakilt, vagy megvárjátok, hogy felébred?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 09:56
1 2
 1/11 Bella169 ***** válasza:
82%

Megpróbálom álmában tisztába tenni. Kicsiként ment. Mostmár fel fel ébred.

De kisebb gond számomra hogy picit nyügi az ébresztés miatt minthogy azért kapjon valami fertőzést mert hagytam kakis pelusban.

2016. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Rögtön nem kapom ki, mert általában 15-20 perces a produkció, nem intézi el egy rottyantással. A kakilásra mindig felébred, de van hogy visszaszenderedik. Ilyenkor igen, fel, mert nincs az a pelenka, amiben benne maradna, amit termelni tud, ha hagyom hogy még utána forgolódjon álmában, meg egyébként se jó ha irritalja.
2016. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, kicserélem, mert valamivel később amúgy is felébredne rá és nem akarom, hogy kakiban üljön még órákig. Felébred, de visszaaltatom.
2016. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
ha nappal kakil be nem ebresztem fel ugyse tarthat tovabb az alvasa 1-2 orat... ha meg ejjel.kakil.be azt hogy erzed meg? bejarkalsz hozza emiatt?? mig szoptattam ejjel mikor bementem mar benne volt a kaka es kicsereltem szopi elott vagy utana kakilt be rogton es akkor utana csereltem ki es ugy altattam vissza....de ejjel sak azert nem jarkaltam be hogy van e benn kaki, sem akkor sem most.
2016. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bella169 ***** válasza:
34%

Mi egy szobába alszunk a picivel. Nem merem még külön tenni. Van saját ágya persze.

Egy nagyobb sóhajára fent vagyok. Azt is meghallom ha rotyog a pelenka.

Amúgy is többször ébredek éjszaka. Olyankor mindig odamevyek hozzá is. Megnézem minden rendben vam e vele.

Mìg tisztán anyatejes volt a rotyogás árulkodott. Most hogy már elkezdtük a hozzátáplálást a szag is. ( nem lengi be a szobát de ha odamegyek és behajolok a kiságyba érezni hogy van valami a pelusba)

2016. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

éjjeli kakát cseréltem (sokszor utcai lámpa fényénél, nehogy felébredjen), nappali alvás közben nem. alvó gyereket SOHA nem ébresztünk fel :D

mondjuk jellemzően cici után rottyantott mindjárt, így nem volt gond még azzal, hogy nagyon aludna.

2016. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha éjszaka kakil azt nem veszem észre, ha felkel valamiért és kiszagolom természetesen cserélem a pelust, ha a nappali alvása közben csinálja akkor se keltem fel, 30-40 percnél úgyse alszik többet főleg nem kakis pelusban.
2016. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még picike volt általában sikerült álmában cserélni a pelust, ha kellett. Aztán 3 hónaposan beállt az ébredés utáni kakilásra. Egyébként attól tartok, én sem venném észre, ha csak ő maga meg nem ébred, akkor persze kicserélném.
2016. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem azt mondta a helyi főorvos, aki szoptatási tanácsadó is, hogy ANYATEJES CSECSEMŐT NEM ÉBRESZTÜNK FEL!!! Majd felkel, ha akar. Szóval azért mert trotyizott, nem keltjük fel. A peluscserére felkelne. Sokszor van este kaki, de még sose volt gond, hogy pár órát kakis pelusban aludt.
2016. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, remélem, pár évtized múlva a gyermeked is úgy fog vélekedni, h semmi bajod nem lesz pár óráig a kakis pelusodban.
2016. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!