Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válás pici babával. Volt így...

Válás pici babával. Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Fontolgatom a válást.Sokat veszekszünk,minden apróságon is.Úgy érzem lelkileg és idegileg is kivagyok.Próbáltuk megbeszélni,hogy mi az amin változtatni kéne,de ez csak ideig óráig tart.Sokszor elrohan veszekedés után,engem pedig otthagy ilyen idegállapotban a picivel.Egyedül a babát sajnálom.Légy szíves,ne gyertek azzal,hogy nem kellett volna ilyen kapcsolatba gyereket vállalni,mert most már Ő a mindenem és az apja sem ilyen volt.Szerintetek a gyereknek mi lenne a jobb?Szeretném ha boldog gyerekkora lenne.
2016. márc. 20. 12:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

szerintem egy pici baba érkezése nagyon megtépázza a kapcsolatot. mindenki fáradt, ideges, kialvatlan... hiába a megbeszélés, ezen más segít. de nem válni kell, hanem romantikázni, jó kis kibékülős szex... :D

már ha szülés előtt nem voltak ilyen gondjaitok :)

2016. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Én a párterápiát megfontolnám a helyetekben. Te ismered a párod és a kapcsolatotokat és hogy honnan indultatok, hogy mi romlott el. Manapság könnyen kidobja az ember a kapcsolatát a kukába és csodálkozik, hogy a sokadik párjával is ugyanaz a minta fut. Próbáljátok megjavítani, hátha nem reménytelen!
2016. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Ugyanigy vagyok , 9 honapos a baba, de a ferjrma szules ota teljesen megvaltozott.

Es o valtoztatni sem akar, nem akarja megprobalni sem.

En meg szeretnem, de o mar nem.

Szerintem a gyerek erdekeben is probaljatok meg meg ujra, parterapia, ha o is akarja. Amig mindketten akarjatok addig van remeny!

2016. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
A gyerek miatt jó lenne ha megoldódna,de nekem már nincs erőm a veszekedésekhez.Nyugalmat szeretnék.Nem folyton azon aggódni,hogy mit merjek mondani,nehogy leüvölcse a fejem.
2016. márc. 20. 12:41
 5/43 A kérdező kommentje:
3as:ti mit fogtok csinálni?marad a napi konfliktus.Néha akarom h próbáljuk meg,néha nem.Mindenért engem hibáztat.Van úgy hogy azt érzem jobb lenne a babával ketten.De akkor meg hétvégi apukája lesz.Az sem jó.
2016. márc. 20. 13:11
 6/43 anonim ***** válasza:

3 as vagyok.

9 honapja probalom megoldani, mindent megtettem. O nem uvolt , hanem egyszeruen levegonek nez. Egyedul vagyok egesz nap a babaval, o eljar edzeni azt mondja nem erdekeljuk.

En nem tudok mar igy elni. Neheziti a dolgot, hogy kulfoldon lakom, nincs senkim, 10 eve lakom itt, de szules elott elkoltoztunk egy kietlen messzi varosba, igy baratok sincsenek.

Egyelore nincs hova mennunk, igy meg maradunk. Remelem sikerul alberletet talalnom mielott megorulok teljesen.


Nalatok o meg akar valtozni ?

2016. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

3-as!Mintha szóról szóra èn írtam volna,mèg a gyerekeink kora is stimmel.

Kedves Kèrdező!

Próbálj meg nem problèmázni semmin!Egyedül a normális hangnemet kèrd ki magadnak!Nekem az segített!

Mindent átèrtèkeltem,amin veszekedtünk,ès nem szálltam bele a vitába,vagy csak szèpen elmondtam a vèlemènyemet. Ha lekezelően beszèlt,mindig a szemèbe nèztem, ès megkèrtem,hogy beszèljen velem rendesen!Nem ezt èrdemlem,cserèbe őt is tisztelem annyira!

Nem èri még vitázni!!!Ha válás is lesz a vège,a babátokra kell akkor is gondolnototok.Hogy minèl kevèsbè szenvedje még.Tudom,hogy nehèz.

Menj ki a fürdőbe sírj egyet,nagy levegő!

Mèg valami.Amíg nem tudtok rendesen leülni beszèlni szerintem ne is erőltesd. Majd ha lecsillapodtak a kedèlyek.

A babának pedig akkor lesz boldog gyerekkora,ha te,aki egèsz nap vele vagy jól èrzed magad.

2016. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Elozo, 3 as vagyok.

Ti is elvaltok ?

Igazad van, hogy a babanak az a jo, ha boldog az anyukaja!

De olyan rossz, mert nem hetvegi apukat akartam a gyerekemnek. :(

Az en szuleim hazassaga sem volt a legjobb, nem volt annyira veszes, de nem volt sok szeretet koztuk, es ezt rossz volt gyerekkent latni.

Es anyukam szerette apukamat , a halalaig kitartoan apolta! Mig apukam nem eppen szepen viselkedett vele egesz hazassag alatt.

Szerintem mi nok sokkal tobbet teszunk a kapcsolatert, de nem szabad felaldozni a sajat boldogsagunkat!

En is sokat sirok, es a kisbabam nevet ram, mert nem tudja meg, es azthiszi nevetek.

Nagyon rossz !

2016. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg, hogy költözzön el 1-2 hétre, arra hivatkozva hogy a viselkedése rosszat tesz a te és a baba idegi állapotának, és beszéljétek át az egészet utána.
2016. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
3as,7es:sajnálom hogy ti is hasonló helyzetben vagytok.Nálatok tervezett baba?és tényleg a gyereket is levegőnek nézi?Az még fájóbb,mint a napi veszekedés.Nálunk tervezett baba és szereti is,de a legtöbbet én vok vele még hétvégén is.A legrosszabb amikor a baba előtt veszekszik,pedig annyiszor kértem,h várja meg míg elalszik vagy amikor 2en vagyunk.Szerinte nekem kéne változnom,ő vele nincs gond.
2016. márc. 20. 21:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!