Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel a fogkijoves elott...

Mennyivel a fogkijoves elott latszik a jovetel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Metsző fog?

Amikor kemény és éles az ínye, és már kicsit fehérlik is, csak még épp nem tört át, akkor pár napon belül kint van.


A rágóknál sokszor belilul, bevérzik, és általában egy őrlőnek 2-4 helyen is át kell törnie, amíg az nincs meg, addig fáj(hat).

2016. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezek az elso jelek?
2016. márc. 28. 14:26
 3/9 A kérdező kommentje:
elso lathato jelek
2016. márc. 28. 14:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, de azt kérdezted, mikor látszik.

Az íny fájdalma hónapokkal a fog kibújása előtt is lehetséges, de az nem látszik.

Továbbá a baba tömköd mindent a szájába, "rágcsál", erősebben nyáladzik a szokottnál, ilyen jelek is kísérhetik a fogzást.

Közvetlenül előtte elutasíthatja a cicit, a cumisüveget, ételt stb.

2016. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igenigen, azt kérdezem hogy ezek-e az első konkrét, látható jelek? - merthogy ez akart lenni a kérdés, csak nem voltam elég pontos.
2016. márc. 28. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 4 hósan már látszódott az ínyén,sokat bele is nyilalt neki,de 1 êvesen bújtak ki. Előtte még a hegye sem jött ki.
2016. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma 6 hónapos a babám. 2 hónapos korában már folyt a nyála, kicsivel később látszott az ínyén, 4 hónapos kora óta nyűgös és rág mindent, 1 hete 5x annyi a nyála mint addig volt, második napja nagyon kivan és most ahogy kentem az ínyét éles. Még a megállapítás előtt olvastam a kérdést úgyhogy volt meglepetés az előbb.. ennyi nyál után mondjuk gondoltam, hogy nem várat sokat.
2016. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

A folyamat bármikor leállhat átmenetileg, akár hetekre vagy hónapokra is, viszont nekem az a tapasztalatom (3 gyerek után), hogy olyankor nem is fáj nekik, csak amikor növekszik a fog. És persze az áttörés előtt mindig intenzívebb, de az is gyerekenként változó, hogy ez mennyire viseli meg őket vagy nem.

2016. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-es, bocsi, hogy belekérdezek de a "pár nap" nagyjából átlagban mit jelent első fogaknál?
2016. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!