Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy ül a baba hogy a két...

Úgy ül a baba hogy a két behajlított lába között, W-alakban. (Bár ez lehet hogy midnegy) Mehet a nagy kádba? Mászhat benne?

Figyelt kérdés

Mikor és milyen óvintézkedésekkel lehet betenni a kádba? Eddig kiskádan fürdik, amibe van ilyenk is műanyag betétünk, hogy befektethessük, nem is kell fognunk.

Hogy csináltátok? Nem fog beleesni, belehasalni, ilyesmi?


2016. ápr. 1. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2016. ápr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eleinte mi nem csináltunk túl nagy vizet, érdemes venni csúszásgátlót, ami nagyon fontos, hogy soha, nem szabad egy pillanatra sem felügyelet nélkül hagyni. Érdemes ott lenni a kád mellett, hogy ha fel akar állni, akkor segíteni tudj. De előbb utóbb, forogni, mászni, és belehasalni is fog. :) De szépen kialakul majd ez a dolog, akkorra meg már ti is tapasztaltak lesztek.
2016. ápr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-es de jó, hogy belinkelted!

Én ha ülök a földön, akkor mindig így ülök, mert csak így kényelmes. Mindig is így ültem. Valószínű, h emiatt lett probléma a gerincemmel. Nem nagy, egészen kicsi, de lett: pici ferdülés, és kis púposság, figyelnem kell, h mindig húzzam ki magam.

Lányom 1,5 éves és sokszor így ül. :/

De csak a földön, kádban rendesen a fenekén , előrenyújtott lábakkal.

2016. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos amugy azt mondtak hogy nem jo ha igy ul mert kilazulnak az izuletek. Majd rajon, meg probalom mutatni neki.
2016. ápr. 1. 09:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja most latom hogy az elso is erre valaszolt.
2016. ápr. 1. 09:05
 6/9 anonim ***** válasza:

azon túllépve, hogy hogy ül, persze, mehet a nagy kádba. na de mászni benne??? fürdés közben nincs mászkálás, mászás, később felállás, mert megcsúszhat, elcsúszhat, ott megy szét a feje a kád szélén vagy a csapon... nem, fürdés közben ülés vagy fekvés van. ennyi.

nálunk ha ebből gond, van, akkor vége a pancsinak. csak a zuhany alatt állhat, pedig már 5 éves. ha rendes kádas fürdés van, amint feláll, veszem ki a vízből. nem játék.

2016. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ezaz, de vissza kell tartani vagy mi?
2016. ápr. 1. 09:34
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

vagy mi?

igen, nyilván. ha nem marad nyugton, vége a fürdésnek.

2016. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek játszhattak mindig is a nagykádban, mászkálhatnak, fel is állhatnak pancsolás közben. Csúszásgátló tettem alájuk. Amíg még ilyen picik voltak, ültem a kád mellett, hogy baj esetén azonnal el tudjam kapni, ha szükséges, meg akkor még én játszottam velük.
2016. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!