Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az apósom tényleg azt hitte,...

Az apósom tényleg azt hitte, hogy majd ráadjuk a harminc éves ruhácskákat és, hogy az ezeréves babahordozójában fogjuk vinni a babát?

Figyelt kérdés

Az anyóssal idehoztak délelőtt egy csomó vackot (nekem vacak, mert már elkezdtünk bevásárolni a babának újat és olyat, amilyet mi szeretnék, amit pedig használtan vettünk az is max két éves), ami a gyerekeiké volt.


Hogy lehettek ennyire primitívek és kicsinyesek? Az oké, hogy őrizgették (mondjuk amennyi vackot ők is felhalmoztak a padláson...) meg, hogy a férjem ezeket használta gyerekként, de mégis.


Hogy ne idegesítsem fel magam ezen?


2016. ápr. 2. 13:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora egy hisztis, hálátlan p*csát, komolyan mondom... Undorító... Gondolom jószándékkal hozták, meg kell illendően köszönni, aztán nem kötelező használni. Komolyan ennél nagyobb bajod nincs?
2016. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%

van egy stílusod, elég kellemetlen alak lehetsz, ha ennyi telik tőled...

én pl. megköszöntem, anyósom is kincsként őrizte 30 évig a férjem dolgait (nem mindent), eltettük mi.

de volt olyan családi ereklye aminek nagyon nagyon örültem, pl. a nagypapám etetőszékét megkaptuk :))) szépen lefestettük és azt használtuk a gyerek 2 éves koráig! :)

2016. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Meg lett köszönve, de mosolyt már nem sikerült produkálni hozzá.


Én viszont nem sok használhatót találtam benne, elnézve például a ruhák állapotát, illetve a törött kiskádat stb.

2016. ápr. 2. 13:14
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem rádsózni akarják a vackokat, ők jó szándékból adták ezt nektek, azt hiszik segítenek vele. Én értékelném a jószívűségüket, megköszönném és beraknám a tárolóba és nem használnám. Vagy megmondanám, hogy nagyon kedvesek, köszönöm szépen de már minden megvan a picinek. Nem értem miért kell ezen háborogni, nem hinném hogy direkt kiszúrni akarnak veled, nagyon rosszindulatú vagy. Senki nem kényszerít hogy elfogadd, és arra sem, hogy használd. Vagy el tudod képzelni apósodékról, hogy most a markukba röhögnek, hogy milyen jól megszivattak?
2016. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

bakker nem bantasbol cipeltek oda mindent hanem jo szandekkal....a primitivseg az, ha nem tudod veluk megbeszelni hogy uj dolgokat szeretnel es inkabb itt frocsogsz a hatuk mogott...


egyebkent egy zsak penzt koltottunk gyerekholmikra ennek ellenere az anyos felretett 30 eves ruhai kozt ia akadt olyan, ami ma is nagyon aranyos kedves, es ra tudom adni a lanyomra, es ezzel még oromot is szerzek neki hogy valamit tudott adni azokbol amiket becsben orizgezett...remelem a gyerekednek majd jobban atadod mi ertek es mi nem...de ha nem.is tartod tiszteletben a dolgaikat es hogy jot akartak, akkor is illene tudnod felnott mondjara elmondani nekik hogy neked uj dolgok kellenek netalan segiteni nekik hogy hova, kinek tudjak odaadomanyozni, hidd el szamtalan csalad orulne azoknak a "vackoknak".

mellesleg mit meg nem adnek nehany 30 eves jatekomert...egy reszet ma is aruljak horror aron, az uj jatekok meg nem ismerik a minoseg fogalmat

2016. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Gusztustalan stílusod van.


Nyilván nem akartak rosszat, gondolom a azért téged se a Rózsadombi részről szalajtottak..

2016. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Aztak...rvaeget. Azt hiszem a primitívség és a kicsinyesség a tükörből szólna vissza neked.

Hát én úgy örültem, mint majom a micsodájának, hogy férjemnek megtaláltuk két kertésznadrágját, ami 36 éves. Sőt apumnak a kismellényét, ami 62 éves. Hát felzabáltam a kisfiam, amikor használta ezeket annyira gyönyörű volt. Sajnos mama valakinek odaadta apám etetőszékét, pedig nem is vette, volna. Szegényt szerintem csúnyán becsapták, biztos előadták, hogy vacak és senki nem fogja használni. Sosem fogom megtudni. De én olyan szomorú voltam, amikor megtudtam, hogy nincs meg :(

2016. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
Remélem ezt visszakapod, amikor megöregszel, a gyerekednek külön családja lesz és te viszel valamit jószándékkal, ők meg majd jól lehányják undorral. Megérdemled.
2016. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
Magadnak generálod a problémát. Ha ilyen apró-cseprő dolgon idegesíted magad, akkor kösd fel a gatyádat, mert a gyerek születése után lesznek csak igazi gondjaid.
2016. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Az én fiaim hordták az apjuk kisingeit, aztán én is félretettem az unokáimnak. Remélem, a menyeim nem ilyen stílusban fognak rólam beszélni, amikor odaadom.
2016. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!