Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem irrital mikor...

Csak engem irrital mikor harisnya van a baban? Body es harisnya. Neha a body ragombolva a harisnyara. Miert nem lehet legginst vagy nadragot adni a gyerekre?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 14:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%

Röhögtem, mert a kislányom így alszik éppen most...

Hány kis zoknit hagytál már el?

Mert mi nem egyet. Folyton lecsúsznak. Ami nem, az meg vágja a lábát.

Babaként a kényelem fontosabb, mint a divat (nekem felnőttként is). N32

2016. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Én is szoktam adni rá harisnyát, és bodyt. De nem rágombolva. Mostanában jellemző, hogy ha nincs a lábán cipő, akkor leveszi a zokniját. Ahhoz, hogy itthon cipőt adjak rá, meleg van, viszont ahhoz hogy semmi ne legyen a lábán, ahhoz hideg. Így oldottam meg. Természetesen így máshova nem viszem. Mondjuk így még nem láttam babát öltöztetve nyilvános helyen. Ha meg valaki otthonra így öltözteti, az miért zavar téged?
2016. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
61%

Én se vagyok oda érte, de pl anyósom meg van veszve érte hogy az milyen édes. Nekem a kezeslábas a heppem :)

Mindenkinek más tetszik.

2016. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%

Neked is hatalmas gondjaid vannak...

De elmomdom, miért. A nadrág így tavasszal még kevés, harisnyát adok alá. Ha hazaérünk, lekapom a gatyát és kész, mehet játszani, nem kezdem el piszkálni az öltözni utáló gyereket azzal, hogy márpedig felvesszük a leggingst, mert a bútoroknak harisnyábaban nem tetszel. Ezért. És sokat megyünk levegőre, szóval naponta 4x pláne nem játszom ezt el.

2016. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%

És azzal mi a baj ha valaki nyilvános helyre úgy megy a babájával hogy body és harisnya?

Egyáltalán mekkora babáról beszélünk?

2016. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
44%
Én is úgy csinálom mint a 4-es.Egyébként szoktam kívül gombolni a body-t,mert a harisnyák többségének olyan gyenge a gumi a derekában,hogy lecsúszna különben.
2016. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
58%
Ennél nagyobb bajod soha ne legyen!!!
2016. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Latjatok, 6 valaszolobol 4 igy csinalja.

Ha nezek ismerosok kepeit, szinten mindegyiken harisnya van.

Egyebkent ez pont olyan mintha hazaernek a munkabol, lekapnam a szoknyat, es maradnek harisnyaban. Szerintem a harisnya alsonemu, es nem mutogatni valo.

2016. ápr. 2. 14:55
 9/35 anonim ***** válasza:
73%
Azért a felnőtt nylon harisnya,és a gyermek pamut mintás harisnyák között van egy kis lülönbség.Egyébként a leggings is pont olyan a gyermekek esetében,csak nincs lábfeje.Azért elgondolkodtató,hogy szinte mindenki így csinálja,akkor mindenki ufo?
2016. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%
Nem mutogatnivaló? Miért legyen szégyenlős egy baba az alsóneműjére? Nincs bibi a fejedben véletlenül? Ha egy kisbaba a nagy melegben pelusban és trikóban van, akkor az erkölcstelen? Ilyen időben a harisnya tökéletes megoldás. Ha szerinted ez túl intim babakorban, akkor szerintem problémák vannak nálad. Komolyak.
2016. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!