Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lidl-ben kapható Toujours...

Lidl-ben kapható Toujours Day&Night pelenka is van olyan jó, mint a sima vastagabb?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam,de egy anyuka barátnő azt tanácsolta ne vegyek,mert nem jó.
2016. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a 2-es méretet próbáltuk, egy katasztrófa volt, a kukában landolt. A simát szeretem én is.
2016. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sem vált be. Nekünk végül a Müller saját márkás lett a befutó, "Müller szombatokon" kedvezménnyel vásároltunk nagyobb tételt mindig.
2016. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, én pont most vettem egy zacskóval. Egyébként müllerest használunk, tényleg jó-ez meg meglepően olcsó... nagyon hamar büdös lesz, amint kerül bele akár csak pisi is, azonnal érezni a szagot. A combnál könnyen kifolyik a cucc, így rögtön csere is. Amúgy sok vizet tudna tartani, és vékony, kényelmes..csak így kb 3mal több fogy naponta, mint a mülleresből.
2016. ápr. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos nekünk nagyon nem jött be, folyamatos átázások...
2016. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!