Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek ha én nagyon...

Mit tehetek ha én nagyon szeretnék kistesót de a férjem nem?!

Figyelt kérdés

A helyzet az , hogy már èvek óta küzdök ezzel a problèmámmal.

Úgy gondolom már depressziós is vagyok már e miatt.

Többször is próbáltam elfogadni , a döntèsèt ám nem megy hosszú távon...

Tisztelem becsülöm ès nagyon szeretem a fèrjem. Jóban ès a rosszban is volt rèszünk , mikor senki se állt mellette èn ott voltam.

Ám nem bírom felfogni hogy mièrt nem akar , ès mièrt hárít minden effèlèt.Pedig tudja , hogy nekem már csak ennyi kène. Ezt úgy èrtem , hogy erre vágyik másra nem.

Tudom sok ember elmenükelne ilyen problèma esetèn , mondván keres olyat akinek kell majd gyerköcük...

De èn nem ilyen vagyok ès mint ahogy mondtam szeretem a fèrjem sosem hagynám el.

Még akkor se ha nem lesz babánk már.

Van egy fiúnk büszkék vagyunk rá ,de èn úgy èrtem hogy nem teljes a családunk így.

A szomorú az hogy lehet csak èn èrzek így.

Ha látunk az utcán egy babát egyből rám nèz ès tudja hogy fáj hogy nem akar de nem beszèlgettek róla.

Ha elkezdek róla neki erről a baba ügyről beszèlni ,ami már elèg nehèz...számomra gondolom a csalódások miatt...általában nem jutunk sehovamúgy èrtve hogy meghallgat de látom hogy azt várja hogy mikor hagyom abba. :(

Hogy mièrt? Fogalmam nincs.fèlèvre általában csend van egy ilyen beszèlgetès után szóval nem ,,nyaggatom állandóan,,


Szerintetek mit tegyek?

Főleg azok válaszát várnám akik voltak így mint èn , ès mègis belement a másik fèl is a babába!

Sorstársai! Ha vagytok írjátok ti is segítsèget lenne számomra.


Ès kèrlek be támadható! Ezek èrzèsek nem tehetek róluk! S mint írtam rossz a lelki állapotom.èrzèkeny vagyok.


Előre is köszönöm.


2016. ápr. 5. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha te kistesót szeretnél, azt ne a férjeddel, hanem a szüleiddel beszéld meg ;)
2016. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
1 - :DDDDDD
2016. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez kettőtök döntése kell hogy legyen. El kell fogadnod ha ő nem akar, ne erőszakoskodj vele.

Olyan is van, hogy a nő nem akar, de a férfi nem.

A másikra nem jó, ha rákényszerítjük az akaratunkat.

Lehet idővel változik a helyzet, de hagyd most szerintem.

2016. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány éves vagy?
2016. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
31 èves vagyok a szüleim már nem èlnek .
2016. ápr. 5. 13:34
 6/18 A kérdező kommentje:

Jó más akaratát nem lehet másra erőltetni.Ez így igaz.

De ő nem ezt csinálja velem ?!

2016. ápr. 5. 13:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az erdekelne, h a gyerek-tema nem volt napirenden, mielott hozzamentel a ferjedhez? Azert az ember ilyenkor csak eltervezi, h hany gyereket szeretne, es ha nem egyeznek a tervek, akkor megfontolni, h erdemes-e osszehazasodni. Szerintem az egy eleg kardinalis kerdes, h ki n=hany gyereket szeretne.

Igy utolag pedig vagy elfogadod az o donteset, vagy leutlok megbeszelni, h kossetek kompromisszumot, m igy nem vagy boldog, vagy boldogtalan maradsz es egy ido utan ramegy a hazassagod...Szerintem minel elobb beszeljetek ezt meg es probaljatok meg vmi kompromisszumos megoldasra jutni. Beszeljetek meg, h o miert nem akar, mik az ellenervei, Te arra milyen megoldast tudsz es forditva...Ennel jobb megoldast nem igazan tudok sajnos...

2016. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Persze hogy beszèltünk előtte is róla ès akkor ő is legalább kettőt akart.

Tudom h rámegy az egèszsègem is ha nem jutunk dűlőre.

De annyira fèlek...

2016. ápr. 5. 13:47
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Ha meg beszeltetek errol a hazassa\g elott es legalabb kettot akart o is, akkor mondhatod azt, h elegge ovon aluli ilyenkor megvaltoztatni az allaspontjat, plane, ha semmi komolyabb akadalya nem lenne a kistesonak.

akkor megertenem a ferjedet, ha a hazassag elott ez nem volt tisztazva, de igy, h egyezett a velemenyetek, igy nem, es jogosan vagy kiakadva...sajnalom, eleg nehez helyzet...

2016. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Nekem férjem a kislányunk születése után nagyon sokáig hallani semakart mmég egy babáról, mert nekem a szülés közben bent maradt egy méhlepény darabka,ami miatt annyira rosszul lettem másfél hét után, hogy nem tudtam felkelni, bementünk a kórházba, azonnal műtét, mert megindult a vérmérgezés. Fél órám volt hátra,ha ez éjjel álmomban következik be most nem tudnék neked válaszolni. Párom erre "fogta"hogy nem akar még egy babát. Aztán lányunk két éves korában én nagyon szerettem volna, párom nem. Aztán már éreztem, hogy depresszió közeli állapotba kerültem emiatt,főleg hogy lányunk is annyira szeretett volna tesót, de párom teljesen hajthatatlannak tűnt. Aztán a kislányom elmúlt 4éves, mikor végül azt mondta, hogy próbáljuk meg. Aztán első hónapban teherbe estem,de elveszítettük 16 hetesen. Mondanom se kell, ez a depressziómon nem segített semmit. :( aztán nagyon megviselt mindegyikünket, próbálkoztunk tovább, mert én úgy éreztem, hogy csak akkor tudom azt a picit elengedni, ha ismét terhes leszek. Párom is azt mondta, hogy szeretné, de tudtam, hogy leginkább csak azért, mert tudta, hogy nekem nagyon fontos. Aztán nem jött össze... Hónapról hónapra egyre frusztráltabbak voltunk miatta.három évig hiába próbálkoztunk, semmi. A végére párom már talán jobban szerette volna, mint én, aztán végre sikerült, majd megszületett a kisfiunk. Apa imádja, él hal érte, és mostanában sokszor mondja,hogy míg terveztük úgy félt, hogy nehogy a lányunk hátrányosan élje meg,hogy tesója lett,vagy hogy mi lesz, ha nem tudjuk őket ugyan úgy szeretni,vagy nem tudunk velük egyformán foglalkozni. Úgyhogy szerintem neki a fő ellenérv a tesó ellen a félelmei voltak,de ezt nekem nem mondta el.most meg rajongói mindkét gyerekér, mikor mondja a fiunkra, hogy annyira imádja őt is, hogy el se lehet mondani,mindössze odabököm neki, hogy szívesen, hogy rábeszéltelek.:) nem lehet, hogy a párodnak is illik aggodalmai vannak?amúgy minden feltétel adott a másodikhoz? Vagy mit mond,miért ellenzi?
2016. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!