Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többet kellene a 4 hetes...

Többet kellene a 4 hetes babánkkal foglalkoznunk? Mit lehet vele csinálni még?

Figyelt kérdés

4 óránként eszik, tápszerezzük. Saját ágyában alszik, saját szobájában. Éjféltől alszik reggel 7-ig körülbelül. Egész nap tök jól elalszik, ha fel is ébred, akkor is nézelődik az ágyában és már alszik is vissza. Naponta sétálunk vele, végigalussza az egészet.


Késődélután van egy hosszabb (kb. 3 órás) ébrenlét, amikor a pihiszékben van, vagy a kanapén, és beszélünk hozzá, verset, mesét olvasunk neki, vagy körbevisszük a lakásban.


Kellene őt többet kivenni az ágyából, vagy hagyni kell pihenni? Az agyának/fejlődésének melyik a jobb?



2016. ápr. 5. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem lehet egy ekkorával még csinálni.

Teljesen jók vagytok, nyugi. Nem kell túlbonyolítani a dolgokat. :)

2016. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki ne vedd, ha elvan. :D
2016. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ennél többet nem kell/ nem tudsz még csinálni. Jó ez így ;) én amúgy kellemes halk babazenére v mozart és társaira " táncoltam vele". Mindketten nagyon élveztük.
2016. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kicsi babàval még nem lehet sok mindent csinàlni, mert szinte csak eszik és alszik. De, ha a mi kislànyunk fönnt volt, akkor sokat fogtuk, jàrkàltunk vele a lakàsban és sokat énekeltem közben neki.
2016. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor ébren van, és nézelődik, akkor esetleg vedd ki a kiságyból picit, hadd nézelődjön máshol is. Én úgy szoktattam a kisfiamat ebben a korban is már, hogy a kis ágya alvásra való. Tehát mikor nem aludt, akkor máshol tettem le, persze ott is csak feküdt, nézegetett, aztán ha elálmosodott, újra kiságy. Most fél éves, magától alszik el mindig az ágyikójában.
2016. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg halgass vele halkan zenét!De amit eddig csinálsz az így tökéletes!😊
2016. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!