Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy tűnik,13 hónapos fiamnak...

Úgy tűnik,13 hónapos fiamnak a 2,8-as esl tejtől nehéz kakálnia. Nagyon ízlik neki, ti nem adnátok neki a továbbiakban?

Figyelt kérdés
2x kap tejet, 1x tápszert még naponta.
2016. ápr. 5. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
A kóla is biztosan ízlene neki, de attól még nem tesz neki jót. Ezt mérlegeld.
2016. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Rendes tejet adsz a 13 hónapos fiadnak? Oké..
2016. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Logikus: ha gondot okoz, ne add. ennyi.
2016. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elmehetünk itt a szélsőséges nézetekig, hogy a tej a bocinak való. Mivel egy éves elmúlt természetesen bevezettem neki a tejet is. A tejital mivel jobb, az is mű tehéntejből kivonva....
2016. ápr. 5. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak sokáig fájt a tejtől a hasa, ha forralatlanul adtam. Így kb. fél évig még forralva kapta, úgy nem okozott problémát.

Azt írod, 2,8-as tej okoz problémát, más fajta tej nem?

Egyébként én ilyen esetben nem adnék neki naponta kétszer, kitapasztalnám, mi az a mennyiség, ami még nem terheli meg az emésztését.

2016. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rizstejet kap minden reggel egy kis pohárral. Kb. 1-1,5 dl.

#2

2016. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Ne aggodj, ennyi idosen mar ihat tejet. Ha az ekkora zsirtartalmu meg nehez neki, akkor probalkozz a kicsit alacsonyabb zsirtartalmuval. Amugy meg, ha kakigondok vannak, akkor a 100%-os szilvale tokeletes ;)
2016. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13 hónapos könyörgöm, persze hogy kaphat tejet! Én is kiserleteznek mas tejjel, esetleg csak 1,5 -essel, vagy növényi alapuval ha szereti.... Egyébként:

Több rostos étel, gyümölcs, gyumolcsle, esetleg Laevolac vagy Duphalac szirup a kaki gondokra.

2016. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 éves a fiam de én még mindíg csak 1,5% -ost adok neki. Próbáld higítani.
2016. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úristen, most komolyan azt kell leszólni, meg hülyének nézni, aki nem tejitallal itatja a gyerekét középiskolás koráig?
2016. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!