Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babám csak rajtam...

5 hós babám csak rajtam hajlandó elaludni nappal. Miért változott meg?

Figyelt kérdés

Eddig simán ment az altatás, elálmosodott, betettem a helyére, elringattam és már aludt is.

Kabé 2 hete viszont sír az altatások alatt, és nem hajlandó elaludni, akàr fél órát is végig sírt ilyenkor.

Mindaddig, amíg a szívemre nem tettem. Ott pár perc alatt elaludt.

Mondjuk nekem nem baj, hogy igényli a testközelséget, de furcsállom, hogy eddig el tudott aludni önállóan.

Az esti altatásnál nincs ilyen gond, gyönyörűen elalszik.

Csak nappal csinálja ezt.

De miért?


2016. ápr. 7. 10:07
 1/2 LadyLoss ***** válasza:
Sok minden lehet az oka. Órákig lehetne találgatni. De olyan gyorsan változnak a kisgyerekek. Egyik nap még ez jön be, másik nap már másképp alakulnak a dolgok. Igénye van az altatásra és te válaszolsz az igényére. Ez a lényeg.
2016. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyém 4,5 hónapos koráig simán elaludt cumival. Nagyon könnyű dolgom volt az altatással, kicsit simogattam a hátát, amikor csukódott már a szeme de még ébren volt kijöttem. Vagy 5 percig tartott maximum.

Aztán jött olyan 2 hónap, hogy 20 percig simogattam a hátát és csak úgy tudtam otthagyni, amikor már mélyen aludt. Én se értettem miért most se tudom de mindegy, természetesen nem okozott gondot csak furcsálltam.

Most 6,5 hónapos sokat változott az alvása és valahol a kettő közti állapotban ki tudok jönni. Megvárom, amíg csukva van a szeme de még nem alszik teljesen. Kijövök, néha felemeli a fejét de már boldogul egyedül is. Most a babakocsiban nem hajlandó aludni.

Szóval van változás mindenhol, úgy voltam vele, amíg csak ennyi történt (nem nyűgös és nem is alszik kevesebbet mint addig csak egy kicsit nehezebben alszik el) nem is különösebben foglalkoztat.

Az esti altatással nálunk sem volt változás.

2016. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!