Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 6 hónapos csecsemőt ki...

Egy 6 hónapos csecsemőt ki lehet vinni már a házból 2 - 3 órára, miközben az anya gazt szed az udvaron, és egyéb elfoglaltságokat csinál?

Figyelt kérdés
Csípi a szemem.

2016. ápr. 7. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha jó az idő, nyugodtan ki lehet vinni sokkal kisebb gyereket is. Miért kellene az anyának ott szobroznia a gyereke mellett? :O


Egyébként pedig mi közöd hozzá?

2016. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposnál fiatalabbat is ki lehet vinni.
2016. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csupán annyi, hogy iszonyat csípi a szemem a lustasága, és hogy semmi érdemlegeset nem csinál szinte. Pedig van annyi teendő hogy az iszonyat.
2016. ápr. 7. 17:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 3hetesen is kivittem már. Egészséges, iskolásfiú lett belőle.
2016. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Ja az csípi a szemedet, hogy az anyuka nem megy ki a gyerekkel 2-3 órára gazolni? Biztos megvan rá az oka.
2016. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Te kije vagy az anyának, hogy elő akarod írni neki, mit csináljon?
2016. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Az anyós felregisztrált a GYIKre :D
2016. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
A babát ki lehet vinni ennyi időre nyugodtan. De azt nem tudhatjuk, hogy miért nem gazol az anyuka. A fiunk 6 hónapos korában én mondjuk pont nem gazoltam volna, mert valami rejtélyes okból nem áll el a menszeszem több mint két hónapig, örültem, hogy élek, hajolgatós munkától agybajt kaptam volna. Úgyhogy ne csípje a szemed, hogy anyuka lusta, nem tudhatod, hogy mi van a háttérben. Mondjuk mi amúgy sem nagyon szedünk gazt. Ami olyan hely, ott levágja a férjem fűnyíróval, ami meg ilyen kis kapirgálós lenne, azt lepermetezzük a fenébe, aztán nem kell szórakozni órákig a kapirgálással, hogy aztán egy hét múlva kezdhessük előről...
2016. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

6#! Senkije csak egy rosszindulatú ,minden lében két kanál szomszéd.


7#! Még az is megeshet,mindenesetre köszi,jót mosolyogtam:))

2016. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Kivinni éppen ki lehet, de én még nem láttam olyan 6 hónapost, aki csendben mosolyogva ellenne 3 órát, amíg anya gazol.
2016. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!