Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez a nagy változás?

Mitől lehet ez a nagy változás?

Figyelt kérdés

Kedden lessz két hete,hogy igy vagyunk.

Szóval két hete egy keddi nap a 7 hónapos fiam nem kakált reggel(azelőtt minden nap kakált)azt montam jó majd holnap.Délután adtam neki egy pici csirke májat,azelőtt nem kapott.( Jó alvó vagy egy honapja,kettő alszik este 9 10 -től reggel 6ig.)- Eljött a kedd este minden jó fürdés,evés,alvás s utána alszik jól legritkább esetben csak éjjel 3-4 fele kel de,alszik is vissza. Na szóval elaludt és egész éjszaka minden órában felsirt felvettem ringattam pukizott vissza aludt fél óra múlva ugyan ugy tovább de már szerdán egész nap fájt a kis pocija onnan gondolom mert nehezen pukizott. Azóta igy megy egész éjjel kel fel sokszor 2x adok neki enni mert akkor tudom vissza alszik azelőtt sose nem evett éjszaka. Sokat sir fel pukizik és aztán vissza alszik napközben nyugis most de miért van ez a rossz alvás?Nem kakál minden nap vagy hőmerő segitségével vagy kupp-al.Nem találok rá választ hogy egyik napról a másikra igy megváltozott. Ha igy megy a héten is akkor viszem dokihoz. Vagy lehet nem is a hasa fáj?



2016. ápr. 11. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:

mióta van ez hogy csak hőmérővel kakál egész pontosan?

tuti hogy a pocakjával van valami ha szorulása van, a vas okozhat székrekedést és ugye a májban van rendesen, de azért ennyire nem tudja kicsinálni, kétlem hogy attól lehet. Mindenképp elvinném a dokihoz valószínűleg nem nagyon tudnak majd vele mit kezdeni elküldenek uhra vagy széklettenyésztést kérnek, minden esetre ha szorulása van több napon keresztül azt meg kell konzultálni a dokival főleg ha az étkezésében amúgy nem történt változás. Addig is ajánlom h sok rost: gyümölcs, folyadék, kamilla tea, és zabpehely (főzve), az béltisztító

2016. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hete van igy. Kapja a vasat de már rég óta nem fogta meg a hasát. Vettem neki szirupot is Duphalac attól kakált egyedül. Narancslevet,alma levet, Natur aktivia ezek mennek. Tejporos baba. Először a Nan1 használtunk attól nem kakált. Most Milupa milumilt ettől nincs és nem is volt baja :( Most is fáj a pocija feszíti magát. Nagyon kétségbe vagyok esve
2016. ápr. 11. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
az almalé hasfogó felejtsd el. Barack, narancs! És ha 2 hete kúppal hőmérővel kakál akkor vidd el az orvoshoz.
2016. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen formában kapja a vasat? orvos kérte hogy adjad neki?
2016. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen azt monta hogy először csak egy cseppenként utanna 2csep...8 hete kapja 10 csep=1ml azt monta a doki egy éves koráig adjam. Amugy is vérszegény volt.
2016. ápr. 11. 11:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem minden nap hőmerőzöm. Csak ha latom Eljött a 3 dik nap s még mi
2016. ápr. 11. 11:33
 7/7 A kérdező kommentje:
...s még mindig nem kakált :(
2016. ápr. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!