Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatnátok éjjel babakocsiban...

Altatnátok éjjel babakocsiban egy 11 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Kisfiam megfázott. Nem aludtunk semmit az éjjel mert állandóan bedugult az orra. De azt figyeltem neg ha háton alszik akkor viszonylag tud rendesen levegőt venni. Viszont ezzel az a problémám hogy ő hason alszik. Ha leteszem hátra akkor is elfordul bármennyire is nélyen alszik. A babakocsiban viszont nem tud hasra fordulni. Vagy teszek az ágyába egy nagypárnát, de lehet úgy is hasra fordulna, szerintetek?
2016. ápr. 11. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Én orrcseppet adnék neki, attól kidugul, és alhat, ahogy szeretne.
2016. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szemcseppet írt a doki. Azt adtam neki eddig.
2016. ápr. 11. 13:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem altatnám babakocsiban.

2 gyerekem van, voltak már párszor megfázva, de ilyen eszembe sem jutott.

Van orrcsepp ami 1 éves kortól van, meg van tengervizes orrspray, ami 0 éves kortól használható.

2016. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Gyógyszertárban vény nélkül kaphatóak az orrcseppek.

Én biztos hogy az 1-6 évesiget adnám már neki, annyira nem erős és már mindjárt 1 éves, de ha ezen izgulsz, van kisebbeknek való is.


Befújsz sós vizes oldattal, vársz 1 percet, leszívod az orrát és befújsz az orrcseppel, lehetőleg még tartsd egy picit függőlegesen, aztán mehet aludni (vagy szopizni, vagy tápszer, vagy ahogy altatod)

2016. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem altatnam babakocsiban en sem. Az en ikreim is voltak parszor megfazva, bedugult orral, de babaknak valo mentholos balzsammal bekentuk a mellkasukat, magasabb parnara tettuk oket es gond nelkul elaludtak. Azt is megfigyeltem, h csak addig van bedugulva az orruk, amig el nem alszanak. Par perccel elalvas utan valahogy kitisztult mindig az orruk es rendesen tudtak lelegezni.
2016. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, akkor nem voltak "eléggé" náthásak. (Szerencsére persze).

Egy durva náthánál nem dugul ki...

2016. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába fújom neki sterimarral kiszívom rá 10 percee be van dugulva. Éjjel velem aludt mert csak akkor nem fordult hasra. Párnát tettem a feje alá. Lehet ma is így lesz csak a kiságyában. Csak félek attól ha nagypárnára fektetem nehogy valami baj legyen.
2016. ápr. 11. 13:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem altatnám éjszaka babakocsiban. Főleg, ha be is van dugulva az orra. Párnán meg pláne nem. Nem csak az orrdugulástól fulladhat meg, és az ágyában a légzésfigyelő előbb jelez, mint ahogy bármilyen éber szülő észrevenné!


A fiam most 1 éves. 2 hónaposan már volt náthás, kaptam a gyógyszertárban neki való nasivin orrcseppet és attól kicsit hosszabb ideig kidugult az orra. De amúgy volt, hogy félóránként ment a porszívó éjjel-nappal.

2016. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem altatnám babakocsiba.

a nagypárnát pedig a matrac alá tenném, hogy megemelje a fejét. párásitoba mentholos cseppek, orrjáratok átmosása, kiszivása. ezt tenném.

2016. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves #6-os. De, bizony eleg durvan meg voltak fazva, lazzal, hanyassal, egesz napos orrfolyassal es orrdugulassal...bar ez lehet egyenfuggo is, h kinek hogyan dugul el az orra.
2016. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!