Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt valaki gyermek pulmonolog...

Járt valaki gyermek pulmonologián köhögés miatt? Sos

Figyelt kérdés
Kisfiam éjjelente köhög!drnő azt mondta a tüdeje tiszta.fül orr gégészen ma azt mondták minden rendben,nézessük meg pulmonologián.szerintek nagy gond lehet? Tudom nem vagytok orvosok de hátha tudtok valamit.
2016. ápr. 11. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szárazon köhög, vagy hurutosan?

Kilégzés vagy belégzés megy nehezebben?

Előbb asztma, utóbbi krupp.

Az ok sokrétű lehet, étel vagy más allergia pl.

2016. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Mióta tart a köhögés? Száraz köhögés, vagy mintha szakadozna valami?

A lányom 3 és fél éves, 1-2 hete köhög éjszaka, 2-3 napja javulgat. Takony szinte nincs (füleszetre beugortunk, mert korábban minden a fülére ment), tüdeje tiszta. Nekünk azt mondták, hogy valószínűleg az a minimális váladék éjszaka a torkára csorog...

2016. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 hónapos! Lassan tart 3 hete azóta orvostól orvosig járunk :(
2016. ápr. 12. 06:24
 4/5 anonim ***** válasza:
A köhögéses kórságok nem szoktak egy hét alatt abbamaradni sajnos. Én futnék egy kört a pulmonológiára, inkább menjetek feleslegesen. (Mi hazajárunk gyakorlatilag, hónapokig tartó köhögés miatt.)
2016. ápr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes elmenni pulmonológiára, jobb kivetni a kétségeket. Viszont azért szerintem még ne parázd túl, ez még nem olyan sok idő egy köhögésnél, az sajnos makacs tud lenni.

2-es voltam ismét.

2016. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!