Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszéket hány éves korig...

Etetőszéket hány éves korig lehet használni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
attol fugg. nekunk stoke van, a fiam 5 éves...még mindig azt használja.
2016. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bella169 ***** válasza:
Én székre rögzíthetőt vettem, ami később ülésmagasítóként használható (7 magasság fokozata van) így még akkor is fogja tudni használni ha már velünk eszik az asztalnál. Plusz igazán helytakarékos és mobil. Bárhova (mamák, dédik, rokonok) tudom magammal vinni ha máshol eszünk.
2016. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Asztalhoz tolható, nagy műanyag Chicco etetőszékünk van. A nagyobbik 2,5 éves elmúlt amikor még használtuk, a kicsi 1,5 sem volt és már nem akart megmaradni benne.
2016. ápr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen gyerekfüggő. Mi 1 éves kora körül használtunk etetőszéket, de amint fel tudott mászni a felnőtt székre, onnantól azon akart enni, pedig épphogy elérte a szája az asztal peremét. Ekkor kapott kis asztalt és kis széket (Ikea Mammut), annál tanult meg egyedül enni kanállal, villával. Közben növögetett és 18-20 hónaposan már ismét a nagy asztalnál akart enni. Most a felnőtt széken térdelve eszik velünk a nagy asztalnál. Szóval mi kb fél évig használtuk az etetőszéket, vagy annyit se.
2016. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
unokahugaim 2-3 éves korukig használták de szerintem használták volna tovább is csak átadták nekünk mert jött a pici...igazából mindig jön egy kisebb és ezért lesz belőle kivéve a nagy...3 éves lesz a lányom míg a kisebbik oda jut hogy a székbe üljön, tehát addig fogja használni kb....a kisebbik meg addig fogja használni míg tovább nem adjuk mi is az unokatesóknak :)
2016. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!