Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kislányotokat hogyan...

1,5 éves kislányotokat hogyan szoktatátok öltöztetni? Milyen ruhában van otthon és ha mentek valahova?

Figyelt kérdés
A divat vagy a kényelem a fő szempont?
2016. ápr. 12. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen a kényelem és a praktikusság. Pamut ruhák.
2016. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoknya,leggings vagy melegítőnadrág?Body vagy póló?
2016. ápr. 12. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:

a kényelem az egyetlen szempont, miben érzi jól magát. én is így öltözöm. jó nem fogok buffalot hordani, akkor se ha kényelmesnek találnám, de pl nem dobom ki a trapéz nadrágaim csak azért mert most épp nem divat. szóval érted, határokon belül de nem követjük a divatot.


a lányom itthon melegítő nadrág, zokni, body, pulcsit visel. nem csak Rózsaszínt, feketén kívül bármit (attól sem zárkóznék el csak örököltük a ruhákat és egyszerűen nincs neki fekete).

Ha elmegyünk farmert adok rá vagy kord nadrágot, szóval valami csinosabb utcait...van egy tollkabátja, piros, azt kapja sétához.

nyáron szoktam rá adni napozót, míg kicsi volt, meg egybe ruhákat. nyáron inkább ezeket preferálom

2016. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és amíg pelusos tuti adok rá bodyt. Egyébként pamut mindene, ahogy első írja.
2016. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Otthon body + hosszú ujjú fölső, meg szabadidőnadrág, fölsőnek felveszi a bátyja kinőtt traktoros pólóját is.

Ha megyünk valahova, akkor zokni v harisnya + leggings, valami lányosabb fölsővel, játszóra szabadidőruha, vagy amit nem sajnálok. Szeretem ha csinos, de nem ez a fő szempont, hanem hogy kényelmes és praktikus legyen a ruházat.

2016. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még csak 15 hónapos, de azért leírom. Otthon body+ póló és melegítőnadrág, ha hűvösebb van, akkor még egy melegítőfelső. Otthon nem divatozom, simán ráadom a használtabb, bolyhosabb ruhákat. Ha elmegyünk, akkor azért figyelek rá, hogy szépen fel legyen öltözve, de ilyenkor is szem előtt tartom a kényelmet. Egy szebb nadrág, ha jó idő van leggings, szép póló, szép pulcsi. Szoknyát, ruhát nem nagyon szoktam ráadni, pedig kapott szépeket. De a harisnyában csak nehezebb a pelenkázás, mivel még csak most tanult meg járni, esik-kel, így a szoknya se lenne neki kényelmes. Szóval a kényelem a fő szempont mindig, de ha elmegyünk, figyelek rá, hogy csinos legyen.
2016. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!