Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a sírás oka ha baba...

Mi lehet a sírás oka ha baba jol lakott, tiszta a pelus, és kézben van?

Figyelt kérdés

Kisfiam most lesz 3 hetes. Kb 3 napja néha számomra érthetetlenül viselkedik. Miután felébred, szopizik, utána nézelődik kézben vagy az ágyon, nincs semmi baj. Aztan egyszer csak elkezd nyűgösködni, és cicire kéreckedik, de pár korty után kiköpi, és keservesen felsír. Ha magamhoz ölelem, megint csak a cicit keresi, de ha ráteszem akkor ugyan az megint. Ezt 3-4 alkalommal eljátsza, aztan egyszer csak megnyugszik, és elalszik a vállamon, utána pedig simán le tudom tenni a kiságyba, ahol tovább alszik.

Ezt leszámítva tündéri baba, szinte sose sír, remek az étvágya, 90-150 gr tejet eszik egy-egy szopi alkalmával. Kizárólag cicizik, se cumi, se semmi. Nyugodtan alszik, nem hasfájós, kaki, pisi rendben van. Tejem is van bőven, szóval az se lehet a gond, hogy kifogy a ciciből, mert amikor kiköpi és elkezd sírni, látom hogy tele van vele a kis szája, és folyik is. Mi lehet a baj? Tanácstalan vagyok.



2016. ápr. 12. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
a babák néha csak sírnak, ok nélkül. még nem tudnak máshogy kommunikálni.
2016. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Büfis v szeles.

Szinte az esetek 100%-ában.

Nincs olyan, hogy csak úgy sírnak.

2016. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
ÁLMOS!!!
2016. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Valószínű elfàrad,lusta cicizni és magàtól nem ömlik a tej a szàjàba, ettől mérges lesz levegőt nyel-> büfi puki gond,feszìti a pocijàt.

Próbàld meg nézelődés közben is cicire tenni,amikor úgy làtod fàrad. Nekünk ez jött be.

2016. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Büfi vagy puki szerintem is.

Lehetne akár álmos is de akkor szerintem szívesen "cumizna" nem köpné ki a melled.

2016. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
En is mindig cicire tettem ha sirt, O persze ezt mindig kihasznalta, de igazabol csak dajkalast akart. Jol meg is hizott. Probald ki te is, eves utan ne adj neki ujra meg ujra cicit. Hanem menjel vele jobbra balra, fel oraig.
2016. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nàlunk a büfi okoz ugyanilyen eseteket, néha szopi közben is megàll, nyüglődik, amìg meg nem büfiztetem, aztàn folytatja az evést. 5 hetes,
2016. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is így kezdődött a lányommal és kiderült hogy hasfájós pukizik rendesen a babyd?
2016. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!