Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan miert vagytok annyira...

Sokan miert vagytok annyira ellen az oblito hasznalatanak, ha a babatok ruhainak mosasarol van szo?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
mert allergizálhat...én sem használok, mosógélt használunk, öblítőt külön nem. de persze ha valaki kipróbálta és nem allergizálta a babáját hát használja nyugodtan.
2016. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Én a többi ruhához sem használok öblítőt, már évek óta, csak ecetet. Nem lesznek sprődek a ruhák, és nem allergizál, mint az öblítő . Az bevonatot képez a ruhákon.
2016. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Mert az öblítő vegyszer, babaruhákhoz pl hypot se használunk.

De a sensitive öblítő ellen nem vagyok de a rekeszbe ecetet mellé teszek csak egy kicsit

Megj.: németo-ban pl szállodákban be van tiltva az öblítő ésamugy háztartásokban sem használnak.

2016. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
régen egyébként használtam a mosószer+öblítő kombót, de egyrészt a ruhákon megmaradt a mposópor, mosás után fehér porosak voltak, másrészt a kettő együtt alig olcsóbb, mint a mosógél harmadrészt a mosógép is tiszta dzsuva volt...úgyhogy a mosógél + ha nagyon kell ecetre esküszöm
2016. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én eddig nem tudtam hogy a mosógél mellé nem szükséges hasznàlni öblítőt !Ugyanolyan ugy is a ruha ?
2016. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
persze...maximum plusz illat az oblito...egyebkent feherbol a Perwoll gelt hasznalom nagyon kellemes az illata...sotetbol Persilt, annak nem valami.eros az illata de csak emiatt nem fogok hozza oblitot hasznalni ugyis telefujja a ferjem parfummel a ruhajat
2016. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi a vàlaszt.
2016. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én viszketek az öblítőtől, már a babám születése előtt is ecettel és mosódióval mostam.

Egyébként meg a környezetünkért is teszel vele valamit, ami végülis szintén a gyereked érdeke.

2016. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Én a múltkor kimostam a babaruhákat öblítő nélkül, ecettel. A feleségem majdnem leszedte a fejemet, mert kemények és nehezen kezelhetők lettek a ruhák. Azt mondta, hogy felejtsem el az ecetet, marad az öblítő.
2016. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!