Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány hónaposan raktátok le...

Ti hány hónaposan raktátok le a babátokat a padlóra szőnyegre mászni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

amikor már mászik, hol máshol mászna? a falon?

nem igazán értem a kérdést. ha nem teszed le, meg sem tanul mászni... ha meg már mászik/kúszik, nincs az az isten, ami a neki leterített pokrócon tartja.

2016. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én eltettem a játszószőnyeget már akkor is, amikor elkezdett forogni. Úgyis leforog róla. Mikor elkezdett kúszni azt már a nappali szőnyegén tette. Nyilván mászni is így fog.

Szóval 5 hónaposan.

2016. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos, ha leforog a játszószőnyegről, nem teszem vissza. 2 naponta porszívózok.
2016. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hónaposan már a játszószőnyegen volt a fiam, onnantól minden mozgást a földön végzett. Máshol hol kúszna mászna egy baba, mint a földön?
2016. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár hetesen leraktam a földre a játszószőnyegre. Kb. 3 hónaposan leterítettem a földre egy takarót, és arra tettem le. Amikor elkezdett mászni (6 hónaposan), onnantól nem tettem le külön semmit.
2016. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb másfél hónapos korától az ébren töltött idő nagy részében sa földön volt. Ekkor még volt alatta takaró, az alatt haptapi. Négy hónaposan megtanult stabilan forogni, akkor már csak haptapi volt, aztán az is szépen lassan elkopott alóla, sokszor nem azon volt már. Kb nyolc ónapos lehetett, amikor eltettük.
2016. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most 6 hónapos, 3,5 hónapos kora óta fordul hátról hasra, így én 4 hónapos korában vettem egy nagy adag habtapit és kiraktam vele a nappali egy részét. Azóta nagyrészt ott van.
2016. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!