Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire van szuksege a babanak...

Mire van szuksege a babanak fel eves koraig?

Figyelt kérdés

El kene kezdenem vasarolgatni, de nem szeretnek olyan dolgokat venni, amit csak kesobb fog hasznalni.



Ezekre gondoltam:


- Kisagy matraccal

- Babakocsiszett

- Ruhak

- Furdetokad

- Furdetoszerek

- Torolkozok

- Furdokopeny

- Lazmero

- Cumisuveg

- Cumisuveg sterilizalo

- Textil es eldobhato pelenka

- Hintopor

- Babapopsikrem

- Csorgo

- Legzesfigyelo


Mit hagytam ki?


2016. ápr. 15. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Fürdőköpeny teljesen felesleges, fürdetőkád, cumisüveg sterilező sem létszükséglet, ahogy a csörgő sem az.

Amit kihagytál az a lepedő, pléd, popsitörlő kendő vagy opcionális a vatta.

2016. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. ápr. 15. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Fürdőköpeny, hintőpor nem, kispléd, hálózsák, orrszívó, lázcsillapító kúp, körömvágó olló, nedves popsitörlőkendő igen.


Fürdetőszerek alatt mit értesz? Elég egyfajta mosdókenőcs, mással nem kell mosdatni.


Esetleg mérleg.


Nálunk a kiságyra szerelt zenélő forgó nagyon bejött.

2016. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En hasznalok hintoport azota, amiota hurkasak a combjai :) a hurkak koze rakok hintoport, hogy ne dorzsolje ki a combijat, mert az fajna neki. Nekem van babaolajam amit az orvos a hajára es a labaira ajanlott. A labaiba belemasszirozom furcsi utan, meg a hajara is rakok egyszer ketszer egy heten, hogy puha es olajos legyen.
2016. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oh, tenyleg orrszivo es a halozsak kiment a fejemnol, pedig feltetlen kelleni fog!


Koszonom, h segitetek kiegezsiteni a listat! :)

2016. ápr. 15. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Mellfejo?:) nekem nagyon hsznos, eddig kézi volt de most beszereztem egy elektromosat, sokkal jobb!:)
2016. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasznos lehet még a matracvédő, takaró vagy hálózsák, popsikenőcs, popsitörlő, kerekített végű olló. A fürdetőt, alkoholt, majd receptre kapod.
2016. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

cumisüvegsterilizáló helyett vehetsz önsterilizáló cumisüvegeket, pl. MAM, nekünk nagyon bevált.


Popsikrémet és fürdetőszereket felír majd a gyermekorvos. hintőpor valóban nem kell.:) jó viszont a Betadine (az alkoholt felírta a doki), köldökcsonkhoz nekünk kellett.


körömolló és hajkefe még jól jöhet. hajkefével mi a hátán fésüljük a szőrt (tudom, mint egy macskának:D), de beleragad a szösz...


vatta és gézlap is kell, szemét törölni vagy ilyesmihez. orrszívó sem rossz, egy kézi sem, ha csak tej van az orrában esetleg, mi használtuk. sőt, babafültisztító is jó az orrába (a fülébe nem kell nyúlni), ha van benne valami.

2016. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!