Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsik miért csak 15...

A babakocsik miért csak 15 kilóig terhelhetőek? Most 10 kilós a babám 5 hónaposan. Akkor minek vegyek meg egy sportkocsit, ami 15 kilóig jó csak? Ez nekem fura nagyon 😕

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 12:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Az átlagos gyerekek a 15 kilót nem érik el a babakocsis kor végéig. Valószínűleg a te gyereked is le fog lassulni a súlygyarapodásban, mert ez a súly már tényleg kicsit extrém.
2016. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek az elsővel, mire eléri a 15 kg-ot egy átlagos gyerek, már rég nincs szüksége babakocsira. Inkább az furcsa kicsit, hogy 5 hónaposan 10 kg-os egy gyerek. Egyébként a súlygyarapodás normál esetben lelassul az idő előrehaladtával.
2016. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
A lányom 1 éves státuszon nem volt 10 kiló.15 kg egy másfél 2 éves gyermek súlyának felel meg.Tényleg nem gyakori,hogy egy alig fél éves 10 kiló legyen.A babakocsi gyártók az átlagot nézik.
2016. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
nem akarsz, nem kell venned. nekem az fura, hogy 5 hónaposan 10 kiló, enyém 3 évesen volt 15 kilós és egy teljesen átlagos testalkatú gyerek
2016. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy az előttem szólók is írták, mert babakocsis kor végére sincsenek általában 15 kg-k. Az én nagyobb fiam, most volt 4 éves 16 kg, 3 évesen volt olyan 15 kg körül, de akkor már rég nem használta a babakocsit. A kisebbik, most másfél éves 12 kg (felöltözve, teli pelussal :)), de már most sem igen használjuk a babakocsit, max, ha hosszabb sétára megyünk.
2016. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Mi a furcsa ebben? Azt hiszitek valami csökevényes földönkívüli emberek vagyunk??

Semmi meglepő nincs ebben. Én nem egy másfél-2 kilós "kismacska" súlyú gyereket szültem, hanem egy szép nagy babàt.

Ha ezen valaki fenn akad, az vessen magára.

Előítéletek azok vannak.

2016. ápr. 15. 13:03
 7/25 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező itt senki sem előítéletes.Senki sem mondta,hogy biztos édességgel tömöd az 5hónaposodat,és azért ilyen.Olvasgass előtte,mielőtt mindenkit hülyének nevezel.

[link]

2016. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

[link]


bár a te babád ebbe a táblázatba se fér bele, de azért a súlygyarapodás csökkenésének az ütemét így is lehet látni

van max súly, azon is 2 évesre írja a 15 kilót, átlagos gyereknél meg 3,5 éves korra

2016. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!

Amellett, hogy arrogánsan válaszolsz, még a szavak jelentésével sem vagy tisztában.

Én 4 kg fölötti babát szültem, de 5 hónaposan egy arányosan husis 7,5 kg-os gyerkőc volt, jelenleg 21 hónaposan pedig még nem érte el a 15 kg-ot. A babakocsit pedig már csak akkor vesszük elő, ha a falunkon belül a boltba megyünk gyalog, mivel nagyon messze van.

2016. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

És szerinted aki ,,kismacska'' súlyú gyereket szül az tehet róla, hogy akkora lett? Te szerencsétlen h.lye.

És vedd tudomásul, a gyereked DAGADT! Ha a kis súlyút macskának nevezed, akkor a tied meg disznó!

2016. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!