Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha a baba kihagyja a...

Nagy baj ha a baba kihagyja a mászást? 7 hónaposan a babánk körbe járkál a kiságyba kapaszkodva és 5 és fél hónapos kora óta ül.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Az agyfejlődéshez szüksége van rá. Olvass utána jobban! Ez nem előny és nem dicséretes, mászni muszáj!
2016. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ki kell venni a kiságyból, letenni a földre sok színes játékkal ösztönözni a mászásra. Kúszni sem kúszik? Hosszú távon lehet belőle probléma ha kihagyja ezt a mozgásformát. Ha sokat van földön és úgy sem próbálkozik elvinném egy Dévényeshez, de még van ideje elkezdeni. Csak fontos, hogy sokat legyen a földön.
2016. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jár Dévény tornára fokozott izomtónus miatt kúszni kúszott.
2016. ápr. 15. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag nálam is kimaradt, semmi bajom nem lett tőle.
2016. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kiságyba kapaszkodik, és ha kiteszed hogy közlekedik?
2016. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy legjobb ha kúszik is és mászik is, de legalább az egyik meglegyen, hogy a karok és a lábak szinkronmozgatását megtanulja. Vagy valami ilyesmi. Szóval szerintem nagy baj nem lehet ha kúszott. De igen, legyen minél többet a földön.

Az én kisfiam is ahogy elkezdett mászni felállt, és rengeteget állt, szinte egész nap. De azért közben mászkált is, meghát ahogy abban is fejlődött, egyre többet, hiszen mégiscsak jobban és szabadabban tud úgy közlekedni.

2016. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy közelekdik ha kirakjuk egy minimálisat mászik felül vagy ha messzebb van az adott tárgy ugrik érte
2016. ápr. 16. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen kint sokat, úgy van mozgástere ahol másszon.
2016. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!