Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyi idö mig...

Szülés után mennyi idö mig letisztul a kicsi arca a pöttyöktöl?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy allergia vagy még mindig tisztul.Köszi.
2016. ápr. 15. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Milyen pöttyök? Nekem egyik gyerekem sem volt pöttyös.
2016. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apro piros pöttyök.Nem sok de sajna vannak olyan mint a pelenka kiütés de az arcán van meg néhol a testén.Fürdés minden este van,Kamillás teában.
2016. ápr. 15. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám több mint egy hónapos volt, majdnem kettő , mire teljesen letisztult. Most három hónapos és nagyon szép a bőre .
2016. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi is egy hónaposak vagyunk már,de még mindig pöttyösek.Igaz kevesebb mint az elején,de még mindig van.
2016. ápr. 15. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos de még most is van ,hogy néha picit pöttyös.Attól függ mit eszek.
2016. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en babamnal is kb 2 honaposan vegleg :) egyebkent ne aggodj, az ujszulott babak tobb mint 90%-an megjelennek piros es feher pottyocskek. Regen azt hittek, hogy a tejtol van, de mara mar racafolnak erre az orvosok.
2016. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hetesen,de csak azután, hogy diétázni kezdtem. Ha nem tartom be, újra előjön. (Tejtermék, hús, fehér liszt, cukor)
2016. ápr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!