Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aphtát 1 hónapos csecsemőnél...

Aphtát 1 hónapos csecsemőnél mi okozza, és mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
A kórházi zárójelentésben már benne volt, hogy aphtája van. Ennek ellenére nem hívták fel rá a figyelmem és a házi orvosa se foglalkozott vele, pedig látta a papírt és hetente vizsgálta a babám. 1 hete ordítva eszik a babám, azt hittem csak a hasa fáj. Aztán egy ápolónő ismerősöm hívta fel rá a figyelmem, h gombás a babám szája és megnézte a zárójelentést. Nagyon ideges vagyok mert emiatt majdnem egész nap eszik. Hétfőn megyünk orvoshoz.
2016. ápr. 15. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mi okozza, viszont ebben az állapotban én nem várnék hétfőig. Elmennék vele ügyeletre, nézzék meg, a gombát kezelni kell, egy hónapos baba meg nem "éhezhet".
2016. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szopik? Azt hiszem rózsamézt használtam annó,ez a szájpenész magyarul? Mert akkor a rózsaméz jó,cumira tettem neki így múlt el hamar! Plusz tiszta gézlappal töröltem át többször a nyelvét!
2016. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

afta és a szájpenész nem ugyanaz. az aftát egy baci okozza, nekem is van sokszor, nem kell vele tenni vagy antibiotikumos szájvízzel lehetne, de neki nem kell.

viszont a gomba az más, menjetek el még ma orvoshoz, ad rá ecsetelőt és hétfőre elmúlik

2016. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rozsaméz az a glicerinum boraxum azt hiszem a pontos neve gyermekemnek fültisztitoval ecseteltem finomanügyelve arra hogy nagyobb területen ne kenjem szét es 3 nap alatt elmult. Par szaz ft-os ecsetelő

gyermekemnek azert volt mert a bölcsiben hiányos a játékpk fertőtlenitése valoszinűsitem hogy aftas száju gyerek után vett szájába játékot mert soha életében nem volt ilyen.még betegségek, azaz meggyengült immunrendszer esetén sem.

2016. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!