Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar a babám kézben...

Miért nem akar a babám kézben enni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 hónapos a kislányom. Kb. 2 hete há etetni akarom (nagyrészt tápszeres) sírva fakad. Nem akar kézben megmaradni. Csak úgy hajlandó enni, ha lefektetem valahova. Más is volt így? Mitől lehet ez?
2016. ápr. 16. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A miénknek mindig máshogy kényelmes (kizárólag tápszeres születésétől). Egyszer nem örül, fuldokol, félrenyel, ha a karunkban tartjuk, néha azt szereti, ha a feje lenn lehet a kanapén, fekvő pózban.


Egyszerűen csak máshogy kényelmes most neki. Az általa választott pózzal sincs baj.


Ugyanez van a böfögéssel, egy hétig pl. az ment, hogy csak az apján fekve böfögött, ha én böfiztettem, nem ment neki. Most meg mindkettőnket kultivál ezen a héten:) 6 hetes

2016. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen de egyszer tanácsadáson mesélte egy anyuka, hogy csak fekve hajlandó enni a babája. Ő nem tudta miért.
2016. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobbik fiam pont ezt csinálta ennyi idősen, és nagyon lassan, több szünettel ette meg a tápszeradagját. Így hát átálltunk a fekve evésre... Egy idő után rájöttem, hogy ébredéskor még nem éhes, ezért kivártam, amíg megéhezett, és attól kezdve nem volt ilyen gond.
2016. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálunk is sokszor csak több adagban eszik.

Hiába próbálom kézben, csak ordít, ordít nem érdekli a cumisüveg. Ahogy leteszem elhallgat és úgy eszik majd megfullad.

2016. ápr. 17. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!