Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha minden kiváltandó...

Baj ha minden kiváltandó étkezésre kap egy zsemlét IS? Még nem eszi rendesen, csak tanulásra, meg lefoglalásra. Ha majd rendesen eszik nem adok.9 hónapos

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg már nem tudod leszoktatni róla.


Szerintem egy zsemle telejsen felesleges neki. Az étkezések álljanak abból amit te kitalálsz neki ételnek, ha nem eszi meg akkor köv étekzés jön majd...

2016. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

En nem kovetem a hozzataplalas mizeriat, eleve minden orszagban mas, ahol elunk ott is.

Nekunk masodik heten mar tonhalas tesztat evett , nem almaztunk meg krumpliztunk mert utalta.

Persze 6 hoig csak szopott.

Adj amit szeretnel!

2016. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát szerintem nem kéne minden étkezéshez kapnia zsemlét,mert megfogja szokni,és utána is követelni fogja,most alakulnak ki az étkezési szokásai.
2016. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

igen, baj. egyrészt semmi szüksége a szervezetének, másrészt mit tanul meg a zsemleevésből? és miért kell étellel lefoglalni? na így kell dagadt embert nevelni. unatkozol? egyél zsemlét!

10óraira csak gyümölcsöt adj neki, ebédre főzeléket, levest, egytálételt, uzsonnára tejterméket, vacsira és reggelire majd ehet zsemlét. vagy néha uzsi helyett.

2016. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hogyhogy mit tanul? az önálló evést, harapást-rágást. amúgy 2 étkezésről van szó.
2016. ápr. 17. 16:50
 6/9 A kérdező kommentje:
illetve mint mondtam nem fogyaszt mennyiséget, éppenhogy le tud olvasztgatni, tépkedni pici morzsákat kb. tehát tök mindegy az egészségi faktor.
2016. ápr. 17. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
így meg pláne butaság. de figyelj, ha ennyire akarsz, akkor add, nem is értem miért tesz fel valaki kérdést, ha szentül meg van győződve az igazáról
2016. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

miért butaság?

tudtam hogy beszól valaki hogy akkor minek kérdezek. nem lettem meggyőzve, ennyi. elnézést a zavarásért.

2016. ápr. 17. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:

alapvetoen jobb volna ha nem enne. de az en lanyom utalta a kanalas pepeket (boltit foleg) viszont mivel nem volt foga 14 hos koraig egyedul a zsomle volt amit meg tudott ragni. ezert jo ideig az ebedjehez ette a zsomlet es persze a vacsorahoz is. aggodtam hogy nem lesz ez igy jo.

aztan ahogy kezdett nolni es a mi eteleinkbol enni, es kijottek a fogai es mar kapott rendes fuszerezesu fozeleket rizst stb egyre tobbet evett a hazikosztbol. kb 1 eves koratol miota rendesen fuszerezett eteleket kap, elhagytuk a zsomlet, mindenfele siras rivas nelkul, semmi gondot nem okozott...


probalj zold fuszereket fokhagymat kis sot hasznalni hogy jobban csusszon neki az etel es ha igy sem hagyja el ne csinalj belole gondot mire oda juttok hogy milanoi az ebed esze agaba se lesz zsomlet enni;)

2016. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!