Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha a hátára fordul...

Mit tegyek ha a hátára fordul örökké és nem alszik?

Figyelt kérdés
2 hete minden altatásnál mire bealudna hátára fordul és ordit....éjjel álmában is,igy fél oránként kelni kell h visszaforditsam,nappal ugyanez....háton nem alszik.Én meg szintén nem alszok,az nem opcio h párom keljen hozzá mert éjszaka dolgozik,nappal meg alszik..
2016. ápr. 17. 12:14
 1/7 anonim válasza:
Èn születése óta úgy altatom a babámat, hogy már csak akkor teszem le az oldalára a kiságyba, ha elaludt a karomban. Alvás közben ő is a hátára fordul, de az már nem zavarja. Biztos a háton fekvés a baj, egyébként? Nem lehet, hogy bent ragadt egy büfi vagy visszajön a tej vagy a pocakja fáj? Hasra tenni próbaltad? Azelőtt hogy aludt? Mennyi idős?
2016. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!mennyi idős a babád?az enyém 2 nap múlva lesz 6 hónapos de nálunk is ugyanez megy,születése óta csak hason alszik a kiságyba de 1 hónapja elkezdett forogni azóta mindig oldalra meg a hátára fordul és csak vergődik úgyhogy az altatás is tovább tart meg éjjel én is fél óránként igazgatom + cumi visszarakás,már a tököm ki van,mert ő amúgyis rossz alvó születése óta,és már 7 éve nem alszom mert ő a 3-dik baba:(sajnálom ha nem tudtam segíteni,én se tudom mit kezdjek vele,majd az idő múlásával csak jobb lesz...
2016. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5 hónapos.picinek is hason aludt,háton nem aludt mélyen sohasem,csak felületesen,folyton megébredt.Nem tudom ölben altatni mindig,mert a lábam nem birja(de ez egy másik történet)
2016. ápr. 17. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az oldotta meg, hogy addig simogattam a hátát, amíg már mélyen aludt. Van vagy 20 perc ezután 30-40 percet alszik. Bár ő hasfájós is.

Az éjszakai ébredések kb 2-3 hétig tartottak ezért is gondolom, hogy inkább a hátrafordulás miatt ébredt fel, mert más nem változott közben. Bár az, hogy mászás miatt meg nem kel fel egy kicsit mégis elbizonytalanít..

2016. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem probaltatok halozsakban altatni ? Az en lanyom is 6honapos mindig hason aludt , tud forgolodni , de nem forog a halozsakban ejjel. Idaig. Remelem nem fog ez valtozni mert nagyon nehezen birom az ejszakazast
2016. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, az enyém hálózsákban csinálta ezt. (Bár lehet a többi mozgásformát indokolja, hogy azokkal miért nem ébred éjjel.)
2016. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hálózsákban csinálja ezt...mivel igy a takaró kilőve,szinte a kezdetektől abban alszik.
2016. ápr. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!