Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki babájának hatott a colief/...

Aki babájának hatott a colief/lactase comfort csepp mikor látszott a pozitív hatása?

Figyelt kérdés

Illetve tényleg létezik olyan, hogy antibiotikumos kezelés után kialakul laktázhiány? A babám hasfájóssága elmúlt 4 hónaposan. Visszajött húgyúti fertőzés miatt. Erre kapott antobiotikumot és probiotikumot, a kezelés után ment a hasa az már elmúlt a hasfájás meg ittmaradt. :( 6 hónapos.

Most vettem lactase comfort cseppet hátha.. csak nem tudom meddig lehet reménykedni, hogy mikor látszik javulás. Tápszeres és Milumil Pepti-t eszik egyébként. Espumisant és angol vizet próbáltam a többieket még az első hónapokban, akkor nem jöttek be.

Köszönöm ha válaszol valaki!


2016. ápr. 17. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezelés után is adtad a pribiotikumot (protexin)?

Ha pl.: 10 nap antibiotikum volt, akkor még addig.

Plusz lactofosforici (lehet nem így kell leírni) sem árt.


Sztem nem kólika, csak jobban megviselte a kúra.

Mi is így jártunk.

2016. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem adtam, nekem azt mondták addig kell, amíg kapja az antibiotikumot. Kihagytam egy pár napot és most 4. napja, egyébként 7 napig kapta az antobiotikumot. Rengeteget pukizik és kínlódik is velük. Büdös is, az eddigi 6 hónapjában elég szagtalan volt a puki szóval fura. Nem táplálom még hozzá, terveztem kivárni a 6 hónapos kort aztán a betegseg miatt úgy voltam vele majd a kúra végén most meg így nem merem azt se fogom tudni, hogy reagál az új ételre. Remélem rendeződik pár nap alatt.. de bízom a lactase comfort cseppben is azért.
2016. ápr. 17. 13:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint 4. napja adom neki újra a normaflore-t.
2016. ápr. 17. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:

A normaflore gyenge.

Protexin restore!

Ezt adták a gyerekklinikán is és mindig kell a kúra után is.

2016. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó tudni. Pedig direkt megkérdeztem a gyerekorvost milyen probiotikumot adjak neki és meddig.
2016. ápr. 17. 13:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Enyhült. :) éjjel sokkal kevesebbszer ébredt és ma reggel is jól érzi magát. Nem tudom végül a lactase comfort segített vagy a probiotikum végülis kapja egy pár napja.
2016. ápr. 18. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!